PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
20.3.2022TaivalkoskiHopeasompa, viestit (P)Hopeasompa
N16-V4. (27)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N1547. (70)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
N16_FA56. (80)
6.3.2022EspooEHS Cross (XCX)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16_FA3. (6)
5.3.2022Paloheinä, HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N163. (7)
3.3.2022EspooEtelä-Suomen maakuntaviestiKansallinen
ASARJA-V2. (10)
26.2.2022Hartola1-alueen aluemestaruusviestit (P/V)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16-V4. (6)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1524. (51)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
N1519. (53)
12.2.2022MäntsäläMäntsälä-Hiihto, 1. alueen mestaruus(P)Piirinmestaruus
Kansallinen
N151. (14)
6.2.2022VantaaVantaan FIS-hiihdotKansainvälinen
Lapset ja nuoret
N168. (12)
5.2.2022LahtiLahen hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N164. (10)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N168. (22)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N1614. (19)
16.1.2022KeuruuNSM-Keuruu, viestitSM-kisat
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N18-V (24)
16.1.2022HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N165. (13)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1617. (31)
2.1.2022ImatraFIS Imatran Kylpylä Hiihdot (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N163. (8)
1.1.2022ImatraFIS Imatran Kylpylä Hiihdot, sprintti VKansainvälinen
Lapset ja nuoret
N167. (7)
19.12.2021Saukkovaara, RistijärviFIS-Härkösten hiihdot (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N165. (7)
18.12.2021Saukkovaara, RistijärviFIS-Härkösten hiihdot (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N168. (9)
28.8.2021EspooOittaan rullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
N1416_K2. (5)
28.8.2021EspooOittaan rullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
N1416_V2. (4)
28.8.2021EspooOittaan rullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
N1416_YH2. (5)
28.8.2021EspooOittaan rullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
N1416_FA2. (4)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N14-V11. (15)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N14-210. (15)
10.4.2021VuokattiHopeasomman loppukilpailu (P)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1446. (57)
9.4.2021VuokattiHopeasompa Loppukilpailu, Sprintit (V)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1468. (79)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N144. (17)
7.2.2021KeravaIX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
N142. (11)
31.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N146. (15)
30.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N146. (16)
10.1.2021LahtiKansalliset hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1426. (33)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1422. (43)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1421. (29)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1430. (36)
3.2.2019MäntsäläMäntsälä-hiihto (P)Kansallinen
N128. (11)
27.1.2019EspooMarjon hiihdot (V)Kansallinen
N1212. (23)
19.1.2019HollolaIntersport Valo -hiihdot HS2019-esikisa (V)Kansallinen
N1220. (22)
8.12.2018RovaniemiOunasvaaran Ensilumen hiihdot (V)Kansallinen
N129. (9)