PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
20.3.2022TaivalkoskiHopeasompa, viestit (P)Hopeasompa
N16-V25. (27)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N1557. (70)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
N16_FA0. (80)
6.3.2022EspooEHS Cross (XCX)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16_FA6. (6)
5.3.2022Paloheinä, HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N165. (7)
3.3.2022EspooEtelä-Suomen maakuntaviestiKansallinen
ASARJA-V7. (10)
26.2.2022Hartola1-alueen aluemestaruusviestit (P/V)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N18-V2. (3)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N15DNS (51)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
N1546. (53)
12.2.2022MäntsäläMäntsälä-Hiihto, 1. alueen mestaruus(P)Piirinmestaruus
Kansallinen
N1510. (14)
6.2.2022VantaaVantaan FIS-hiihdotKansainvälinen
Lapset ja nuoret
N1611. (12)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N1615. (22)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N160. (19)
16.1.2022HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1611. (13)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1628. (31)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N14-V15. (15)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N14-215. (15)
10.4.2021VuokattiHopeasomman loppukilpailu (P)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1447. (57)
9.4.2021VuokattiHopeasompa Loppukilpailu, Sprintit (V)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1475. (79)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1415. (17)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
N1417. (22)
7.2.2021KeravaIX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
N147. (11)
31.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1410. (15)
30.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1410. (16)
24.1.2021Söderkulla, SipooSöderkullan parisprintti (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14-V7. (9)
10.1.2021LahtiKansalliset hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1429. (33)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1434. (43)
19.9.2020HyryläVantaan Rullahiihdot (P)Rullahiihto
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N140. (2)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1425. (29)
16.2.2020LahtiVoitto Minisalppuri (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1313. (16)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1428. (36)
18.1.2020LahtiI-alueen Aluemestaruushiihdot (P)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
N1313. (15)
11.1.2020LaajavuoriFIS Nuorten SM-esikisa (P)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N133. (5)
10.2.2019VantaaFIS 38. Vantaan hiihdot (V)Kansallinen
N1212. (12)
2.2.2019HelsinkiNuorten Paloheinä-hiihdot (V)Piirikunnallinen
N122. (3)
20.1.2019Vihti55. Vihdin hiihdot (P)Kansallinen
N1210. (12)
8.12.2018RovaniemiOunasvaaran Ensilumen hiihdot (V)Kansallinen
N128. (9)
27.1.2018EspooMarjon Hiihdot/AM sprinttiKansallinen
N1211. (13)