PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
2.4.2022RovaniemiSM-Hiihdot, Ounasvaara, viestitSuomen Cup
SM-kisat
MYL-V29. (40)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
M1626. (59)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
M16_FA66. (90)
12.3.2022LahtiLahden XLV TalvikisatKansallinen
Lapset ja nuoret
M16DNS (7)
5.3.2022LahtiMiniSalpausselkä -Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M163. (8)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M168. (37)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
M1622. (37)
12.2.2022MäntsäläMäntsälä-Hiihto, 1. alueen mestaruus(P)Piirinmestaruus
Kansallinen
M16DNF (9)
6.2.2022VantaaVantaan FIS-hiihdotKansainvälinen
Lapset ja nuoret
M164. (14)
30.1.2022Vihti, Nummela58. Vihdin hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M163. (12)
23.1.2022TampereTampereen Talvikisat, KristaCup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M168. (12)
22.1.2022TampereTampereen Talvikisat, KristaCup (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M164. (8)
15.1.2022KeuruuNuorten SM, Keuruu, 6/12 km (V)SM-kisat
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1751. (61)
7.3.2021Joutsa68. Joutsan ja 37. Junnu Hiihdot (P)Kansallinen
M154. (8)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M158. (12)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
M168. (17)
6.2.2021MäntsäläKansallinen Mäntsälä-hiihto (P)Kansallinen
M167. (9)
31.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M169. (14)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1632. (44)
7.3.2020HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (V)Kansallinen
M143. (11)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
M147. (26)
22.2.2020TampereTaHS-hiihdot (P)Piirikunnallinen
M141. (5)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
M1413. (33)
19.1.2020LahtiI-alueen aluemestaruuskilpailu, viestiAluemestaruus
Piirinmestaruus
Kansallinen
M14-V6. (10)
18.1.2020LahtiI-alueen Aluemestaruushiihdot (P)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
M146. (16)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
M147. (30)
10.3.2019HollolaHS-viestit (P)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
M14-V30. (34)
9.3.2019HollolaHS-loppukilpailu, henkilökohtaiset (V)SM-kisat
Hopeasompa
Lapset ja nuoret
M1313. (67)
10.2.2019VantaaFIS 38. Vantaan hiihdot (V)Kansallinen
M146. (22)