PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N1632. (49)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
N16_FA40. (80)
13.3.2022KuopioNuorten SM-hiihdot St1Cup U18Cup (P)SM-kisat
Lapset ja nuoret
N1726. (47)
12.3.2022KuopioNuorten SM-Hiihdot ST1Cup U18Cup (V)SM-kisat
Lapset ja nuoret
N1746. (73)
5.3.2022NärpesFSSM 2022 Individuellt (F)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
D167. (15)
4.3.2022NärpesFSSM 2022 Sprint (P)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
D16_FA10. (26)
18.2.2022Olympiastadion, HelsinkiSata Sprint 2022 (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16_FA4. (10)
5.2.2022Pargas, ParainenNÅIDM (V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N167. (8)
29.1.2022Söderkulla, SipooSöderkullaspelen (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N167. (11)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N167. (22)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N166. (19)
15.1.2022RaseborgÖsterbyloppetKansallinen
Lapset ja nuoret
N162. (6)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N165. (31)
19.12.2021Pargas, ParainenPargas IF:n kansallinen (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N167. (12)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1510. (19)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
N166. (11)
30.1.2021Vörå, VöyriÖID-mästerskap (P)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N15UP (10)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1626. (45)
31.10.2020ImatraFIS Imatran Kylpylähiihdot (P)Kansainvälinen
N166. (14)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1416. (29)
16.2.2020LahtiVoitto Minisalppuri (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1411. (17)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
N140. (36)
19.1.2020LempääläTimanttiset Ryske Hiihdot (V)Kansallinen
N1415. (18)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N1424. (30)
9.3.2019HollolaHS-loppukilpailu, henkilökohtaiset (V)SM-kisat
Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N1359. (77)
16.2.2019PargasFSS Mästerskap (V)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N1314. (22)
2.2.2019PorvooNÅID mästerskap (P)Kansallinen
N1412. (18)
27.1.2019EspooMarjon hiihdot (V)Kansallinen
N14DNS (28)
20.1.2019Vihti55. Vihdin hiihdot (P)Kansallinen
N1412. (16)
12.1.2019TammisaariÖsterbyloppet (P)Kansallinen
N147. (9)
16.12.2018ParainenPargas IF:s nationella (V)Kansallinen
N1412. (14)
10.3.2018Vihti54. Vihdin hiihdot (P)Kansallinen
N124. (9)
14.1.2017EkenäsÖsterbyloppet (P)Kansallinen
N124. (7)
16.1.2016EkenäsÖsterbyloppet (V)Kansallinen
N103. (9)
31.1.2015EkenäsNationella Österbyloppet (P)Ranking
Kansallinen
N107. (9)
15.3.2014Nummela, VihtiRajamäki-hiihto (P)Kansallinen
N081. (4)
1.3.2014HämeenlinnaHämeenlinnan Hiihtoseuran 90-v juhlakilpailu (V)Kansallinen
N082. (6)
26.1.2014EkenäsNÅIDM 2014 parstafetternaPiirikunnallinen
HD10-17. (11)
26.1.2014EkenäsNÅIDM 2014 parstafetternaPiirikunnallinen
HD10-37. (11)
26.1.2014EkenäsNÅIDM 2014 parstafetternaPiirikunnallinen
HD10-57. (11)
25.1.2014EkenäsNationella Österbyloppet (V)Ranking
Kansallinen
N081. (7)
18.1.2014ForssaKaikulan Hiihdot (V)Kansallinen
N083. (12)
23.3.2013EspooI alueen pitkien matkojen mestaruus (P)Aluemestaruus
Ranking
Piirikunnallinen
N10DNS (9)
2.3.2013HyvinkääErkylän hiihdot (V)Kansallinen
N1013. (15)
27.1.2013SipooSöderkullaspelen-Söderkullan kisat (V)Ranking
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N08DNS (11)