PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N16DNS (49)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
N16_FA0. (80)
12.3.2022KuopioNuorten SM-Hiihdot ST1Cup U18Cup (V)SM-kisat
Lapset ja nuoret
N1739. (73)
5.3.2022NärpesFSSM 2022 Individuellt (F)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
D1611. (15)
4.3.2022NärpesFSSM 2022 Sprint (P)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
D16_FA1. (26)
18.2.2022Olympiastadion, HelsinkiSata Sprint 2022 (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16_FA5. (10)
5.2.2022Pargas, ParainenNÅIDM (V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N166. (8)
29.1.2022Söderkulla, SipooSöderkullaspelen (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N165. (11)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N16DNF (22)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N163. (19)
15.1.2022RaseborgÖsterbyloppetKansallinen
Lapset ja nuoret
N165. (6)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1611. (31)
19.12.2021Pargas, ParainenPargas IF:n kansallinen (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N168. (12)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1518. (19)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
N169. (11)
30.1.2021Vörå, VöyriÖID-mästerskap (P)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N15UP (10)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16DNF (45)
31.10.2020ImatraFIS Imatran Kylpylähiihdot (P)Kansainvälinen
N167. (14)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1411. (29)
16.2.2020LahtiVoitto Minisalppuri (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N147. (17)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1417. (36)
19.1.2020LempääläTimanttiset Ryske Hiihdot (V)Kansallinen
N148. (18)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N147. (30)
11.1.2020TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
N14DNF (33)
24.3.2019HelsinkiHaltiavuoren hiihdot (V)Kansallinen
N145. (10)
9.3.2019HollolaHS-loppukilpailu, henkilökohtaiset (V)SM-kisat
Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N1319. (77)
16.2.2019PargasFSS Mästerskap (V)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N1316. (22)
2.2.2019PorvooNÅID mästerskap (P)Kansallinen
N1410. (18)
27.1.2019EspooMarjon hiihdot (V)Kansallinen
N1414. (28)
20.1.2019Vihti55. Vihdin hiihdot (P)Kansallinen
N1411. (16)
12.1.2019TammisaariÖsterbyloppet (P)Kansallinen
N146. (9)
14.1.2017EkenäsÖsterbyloppet (P)Kansallinen
N126. (7)
16.1.2016EkenäsÖsterbyloppet (V)Kansallinen
N109. (9)