PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
27.3.2022JämiSatahäme-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N165. (5)
26.3.2022IkaalinenSatahäme-hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N166. (6)
16.3.2022VantaaSotungin puistohiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N161. (3)
13.3.2022Rajamäki39 Rajamäkihiihto (P)Kansallinen
N161. (2)
5.3.2022Paloheinä, HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N167. (7)
26.2.2022Hartola1-alueen aluemestaruusviestit (P/V)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16-V6. (6)
12.2.2022MäntsäläMäntsälä-Hiihto, 1. alueen mestaruus(P)Piirinmestaruus
Kansallinen
N1513. (14)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16_S1DNS (5)
30.1.2022Vihti, Nummela58. Vihdin hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N168. (10)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N1617. (22)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N1615. (19)
16.1.2022HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N169. (13)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1627. (31)
6.1.2022HämeenlinnaHämeen Viestipäivä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16-V9. (9)
21.12.2021HämeenlinnaEnsilumen iltakilpailut (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N167. (8)
12.12.2021LempääläKiilto Formula SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
N16YH9. (10)
12.12.2021LempääläKiilto Formula SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
N16FL7. (10)
10.4.2021VuokattiHopeasomman loppukilpailu (P)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1454. (57)
9.4.2021VuokattiHopeasompa Loppukilpailu, Sprintit (V)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1477. (79)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
N1418. (22)
30.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1412. (16)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1439. (43)
7.3.2020HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (V)Kansallinen
N144. (7)
16.2.2020LahtiVoitto Minisalppuri (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1315. (16)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
N140. (36)
30.3.2019HelsinkiRomuhiihdot (V)Piirikunnallinen
N122. (3)
24.3.2019HelsinkiHaltiavuoren hiihdot (V)Kansallinen
N125. (10)
23.2.2019NurmijärviRajamäki-hiihto (P)Kansallinen
N125. (8)
3.2.2019MäntsäläMäntsälä-hiihto (P)Kansallinen
N129. (11)
24.2.2018NurmijärviRajamäki-hiihto (P)Kansallinen
N126. (6)
3.2.2018MäntsäläMäntsälä-hiihto (V)Kansallinen
N1211. (11)
20.1.2018HollolaIntersport Valo -hiihdot (V)Kansallinen
N1216. (20)
25.3.2017LahtiHalton-hiihdot (V)Kansallinen
N1010. (12)
18.3.2017NurmijärviRajamäki-hiihto (P)Kansallinen
N105. (7)
12.2.2017VantaaFIS 36. Vantaan hiihdot (V)Kansallinen
N108. (10)
4.2.2017MäntsäläMäntsälä-Hiihto (P)Kansallinen
N109. (11)
28.1.2017HartolaEtelä-Suomen aluemestaruus (V)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N107. (10)