PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
18.2.2024LieksaNSM-Lieksa, yhteislähdöt (P)SM-kisat
Lapset ja nuoret
M1748. (61)
17.2.2024LieksaNSM-Lieksa, parisprinttiSM-kisat
Lapset ja nuoret
M16_FA_V4. (12)
17.2.2024LieksaNSM-Lieksa, parisprinttiSM-kisat
Lapset ja nuoret
M16-V5. (13)
11.2.2024Hartola1-alueen aluemestaruusviestit P/VPiirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M16-V2. (5)
4.2.2024LahtiMiniSalpausselkä-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M168. (20)
3.2.2024Nummela / Vihti59. Vihdin hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M187. (9)
27.1.2024LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (P)Aluemestaruus
Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M16_FA2. (17)
30.12.2023PyhäjärviFIS Honkavuoren Hiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M166. (13)
16.12.2023HämeenlinnaHämeenlinnan Ensilumen Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M164. (24)
10.12.2023LempääläKiilto Ensilumen Sprintti (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M16_FA2. (9)
10.9.2023EspooOittaan rullahiihdotRullahiihto
NM18_FA2. (13)
18.3.2023HelsinkiHaltiavuoren sprintti, AMAluemestaruus
Kansallinen
M16F2. (12)
10.3.2023ValkeakoskiNSM Valkeakoski parisprintti (P)SM-kisat
Lapset ja nuoret
M16-V8. (23)
10.3.2023ValkeakoskiNSM Valkeakoski parisprintti (P)SM-kisat
Lapset ja nuoret
M16_FA_V10. (15)
5.3.2023LahtiHopeasompa, viestitHopeasompa
M16-V5. (37)
4.3.2023LahtiHopeasompa, normaalimatkat (P)Hopeasompa
M1510. (62)
3.3.2023LahtiHopeasompa, sprinttiHopeasompa
M16_FA56. (125)
5.2.2023LahtiMiniSalpausselkä -hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M156. (22)
29.1.2023Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
M164. (13)
28.1.2023Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprintti (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
M16_FA10. (20)
15.1.2023VantaaEtelä-Suomi/Lahti AM-viestikisatAluemestaruus
Kansallinen
M16-V (6)
14.1.2023VantaaFIS Vantaan Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M159. (16)
8.1.2023KeravaXI Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
M1610. (15)
6.1.2023KeravaEtelä-Suomen MaakuntaviestiKansallinen
A-V4. (9)
31.12.2022PyhäjärviFIS 57.Honkavuoren Hiihdot (P)Skandinavia-cup
Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
M1610. (13)
20.3.2022TaivalkoskiHopeasompa, viestit (P)Hopeasompa
M14-V3. (25)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
M1434. (67)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
M14_FA28. (113)
12.3.2022LahtiLahden XLV TalvikisatKansallinen
Lapset ja nuoret
M14DNS (28)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M14DNS (35)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
M14DNF (35)
6.2.2022VantaaVantaan FIS-hiihdotKansainvälinen
Lapset ja nuoret
M146. (13)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M14_S13. (5)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M14_F12. (5)
30.1.2022Vihti, Nummela58. Vihdin hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M144. (13)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
M144. (17)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
M142. (23)
16.1.2022HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M145. (18)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1412. (29)
6.1.2022HämeenlinnaHämeen Viestipäivä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M14-V1. (8)
18.12.2021ValkeakoskiAntero Kekkosen muistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M142. (14)
28.8.2021EspooOittaan rullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
M14_K4. (8)
28.8.2021EspooOittaan rullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
M14_V4. (8)
28.8.2021EspooOittaan rullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
M14_YH4. (8)
28.8.2021EspooOittaan rullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
M14_FA4. (4)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
M14-V17. (18)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
M14-218. (18)
10.4.2021VuokattiHopeasomman loppukilpailu (P)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1337. (54)
31.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1412. (20)
30.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1413. (21)
24.1.2021Söderkulla, SipooSöderkullan parisprintti (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M14A-V5. (8)
10.1.2021LahtiKansalliset hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1415. (19)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1427. (32)
7.3.2020HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (V)Kansallinen
M127. (16)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
M128. (26)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
M1211. (32)
19.1.2020LahtiI-alueen aluemestaruuskilpailu, viestiAluemestaruus
Piirinmestaruus
Kansallinen
M12-V1. (10)
18.1.2020LahtiI-alueen Aluemestaruushiihdot (P)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
M127. (27)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
M1212. (38)
11.1.2020TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
M1211. (27)
2.3.2019VantaaKeimolan HiihdotKansallinen
M129. (13)
9.2.2019OrimattilaAM pitkät matkat 1. alue (P)Aluemestaruus
Kansallinen
M12DNS (11)
3.2.2019MäntsäläMäntsälä-hiihto (P)Kansallinen
M1211. (12)
27.1.2019EspooMarjon hiihdot (V)Kansallinen
M1213. (27)
20.1.2019Vihti55. Vihdin hiihdot (P)Kansallinen
M1211. (13)
28.1.2018EspooMarjon Hiihdot, yhteislähdötKansallinen
M106. (17)
27.1.2018EspooMarjon Hiihdot/AM sprinttiKansallinen
M1012. (18)