PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
16.3.2022VantaaSotungin puistohiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N101. (4)
13.3.2022Rajamäki39 Rajamäkihiihto (P)Kansallinen
N101. (1)
12.3.2022LahtiLahden XLV TalvikisatKansallinen
Lapset ja nuoret
N105. (10)
5.3.2022Paloheinä, HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N103. (12)
12.2.2022MäntsäläMäntsälä-Hiihto, 1. alueen mestaruus(P)Piirinmestaruus
Kansallinen
N102. (12)
6.2.2022VantaaVantaan FIS-hiihdotKansainvälinen
Lapset ja nuoret
N102. (6)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N10_S12. (5)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N10_F13. (5)
30.1.2022TampereXCX Tampere by VL TornipalvelutKansallinen
Lapset ja nuoret
N10_FA3. (11)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N102. (10)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N102. (8)
16.1.2022HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N101. (14)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N101. (14)
21.12.2021HämeenlinnaEnsilumen iltakilpailut (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N102. (12)
18.12.2021ValkeakoskiAntero Kekkosen muistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N101. (10)
12.12.2021LempääläKiilto Formula SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
N10YH2. (8)
12.12.2021LempääläKiilto Formula SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
N10FL2. (8)
25.9.2021HyryläSprinttirullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
N122. (3)
4.9.2021ValkealaVeteraanien rullahiihdon SMSM-kisat
Rullahiihto
Kansallinen
N123. (3)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N083. (8)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N081. (6)
7.3.2020HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (V)Kansallinen
N82. (2)
22.2.2020TampereTaHS-hiihdot (P)Piirikunnallinen
N082. (7)
16.2.2020LahtiVoitto Minisalppuri (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N087. (11)
2.2.2020TampereXCX-Tampere, aamupäivän startit, ikäluokat 8,10,12 vuottaKansallinen
Lapset ja nuoret
N08YH5. (7)
2.2.2020TampereXCX-Tampere, aamupäivän startit, ikäluokat 8,10,12 vuottaKansallinen
Lapset ja nuoret
N08_FB1. (3)
30.3.2019HelsinkiRomuhiihdot (V)Piirikunnallinen
N061. (5)
24.3.2019HelsinkiHaltiavuoren hiihdot (V)Kansallinen
N085. (7)
2.2.2019HelsinkiNuorten Paloheinä-hiihdot (V)Piirikunnallinen
N061. (7)
7.4.2018HelsinkiRomuhiihdot ESH (V)Piirikunnallinen
N064. (5)
26.3.2017HelsinkiRomuhiihdot ESH (V)Piirikunnallinen
N061. (2)
15.1.2017HelsinkiNuorten Paloheinä-hiihdot (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N063. (3)