PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
6.4.2024SonkajärviPahkan Hiihdot / Iivo Nuorisocup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N146. (9)
24.3.2024RovaniemiKLL:n mestaruushiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1319. (38)
23.3.2024RovaniemiKLL:n mestaruushiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1330. (37)
22.3.2024RovaniemiKLL:n mestaruushiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N14_FA52. (68)
17.3.2024VöyriHopeasompa 2024 ViestitHopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14-V29. (43)
16.3.2024VöyriHopeasompa 2024 (V)Hopeasompa
Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N1364. (109)
15.3.2024VöyriHopeasompaHopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_FA123. (136)
3.2.2024LapinlahtiIivo Nuorisocup / 4. osakilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14F7. (11)
27.1.2024VieremäKansalliset Ollin Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N146. (6)
30.12.2023MaaninkaMahtihiihdot / Iivo Cup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1410. (12)
1.4.2023SonkajärviKansalliset Pahkan Hiihdot (P)Kansallinen
N128. (9)
18.3.2023SuonenjokiPohjois-Savon maakuntaviestiMassahiihdot
Piirikunnallinen
N/M12-V5. (19)
5.3.2023LahtiHopeasompa, viestitHopeasompa
N14-V28. (55)
19.2.2023IisalmiPohjois-Savon pm ja Iivo Cup, ParisprintPiirinmestaruus
N12-V2. (8)
18.2.2023IisalmiPohjois-Savon pm, Iivo Cup (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
N129. (10)
11.2.2023KiuruvesiKiurU skicross / Iivo cup (XCX)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N126. (12)
28.1.2023VieremäIIVO Nuorisocup (V)Lapset ja nuoret
N126. (11)
14.1.2023MaaninkaMahtihiihdot, Iivo nuorisocup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12DNS (12)
8.1.2023KuopioPuijon Hiihdot (V)Kansallinen
N12DNS (15)
6.4.2022SiilinjärviIIVO Nuorisocup 8. osakilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1210. (11)
26.3.2022SonkajärviIivo-Cup, Para Hiihto Cup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N129. (11)
5.3.2022KiuruvesiJunioreiden skicross/Iivo-cup (XCX)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12_FA9. (12)
26.2.2022Vieremä40. Ollin hiihdot ja Iivo-cup (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1210. (15)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1249. (57)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
N1249. (58)
13.2.2022IisalmiP-Savon maakuntaviesti 2022Kansallinen
N12-V4. (10)
12.2.2022IisalmiPohjois-Savon piirinmestaruus (P)Piirinmestaruus
Lapset ja nuoret
N129. (11)
5.2.2022ViitasaariKans. 2. Jari Laukkasen Muistohiihdot(P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12DNS (5)
29.1.2022SuonenjokiIivo cup, parisprintti (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12-V2. (4)
23.1.2022SuonenjokiIivo Cup 2. osakilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1211. (14)
2.1.2022KuopioPuijon kansalliset nuorten SM-esikisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1214. (17)
1.1.2022KuopioPuijon kansalliset nuorten SM-esikisat PKansallinen
Lapset ja nuoret
N128. (11)
12.12.2021Pyhäjärvi, LamminahoFIS 56. Honkavuoren Hiihdot (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N129. (13)
28.3.2021SonkajärviIivo-cup, Sonkajärvi (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N109. (10)
6.3.2021IisalmiPohjois-Savon piirinmestaruus (V)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N105. (9)
20.2.2021KiuruvesiIivo cup suksicrossi (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N10 B3. (4)
13.2.2021MaaninkaIIVO Nuorisocup 4. osakilpailu (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N104. (12)
30.1.2021ViitasaariJari Laukkasen Muistohiihdot/K-S pm (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
N108. (9)
9.1.2021SiilinjärviIIVO Nuorisocup 2021 1. osakilpailuPiirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N107. (10)
29.2.2020SonkajärviTeho Sport Hiihdot- IIVO-cupKansallinen
Lapset ja nuoret
N108. (11)
29.2.2020SonkajärviTeho Sport Hiihdot- IIVO-cupKansallinen
Lapset ja nuoret
N10_FB3. (5)
4.1.2020KuopioPuijon kansalliset hiihdot (V)Kansallinen
N1010. (11)
20.4.2019TaivalvaaraFIS Taivalkosken Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
N0811. (13)
19.4.2019TaivalkoskiFIS Taivalkosken Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
N0810. (13)