PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
3.4.2022Helsinki, PaloheinäRomuhiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M163. (6)
16.3.2022VantaaSotungin puistohiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M161. (2)
26.2.2022Hartola1-alueen aluemestaruusviestit (P/V)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M16-V2. (3)
6.2.2022VantaaVantaan FIS-hiihdotKansainvälinen
Lapset ja nuoret
M1610. (14)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M16_S14. (4)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M16_F16. (6)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
M1620. (22)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
M1618. (19)
16.1.2022HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1611. (14)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
M1612. (17)
31.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1612. (14)
30.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1614. (16)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1643. (44)
7.3.2020HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (V)Kansallinen
M1411. (11)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
M1422. (26)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
M1429. (33)
19.1.2020LahtiI-alueen aluemestaruuskilpailu, viestiAluemestaruus
Piirinmestaruus
Kansallinen
M14-V8. (10)
18.1.2020LahtiI-alueen Aluemestaruushiihdot (P)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
M1414. (16)
24.3.2019HelsinkiHaltiavuoren hiihdot (V)Kansallinen
M149. (11)
10.3.2019HollolaHS-viestit (P)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
M14-V31. (34)
9.3.2019HollolaHS-loppukilpailu, henkilökohtaiset (V)SM-kisat
Hopeasompa
Lapset ja nuoret
M1360. (67)
2.3.2019VantaaKeimolan HiihdotKansallinen
M1411. (14)
23.2.2019NurmijärviRajamäki-hiihto (P)Kansallinen
M146. (9)
10.2.2019VantaaFIS 38. Vantaan hiihdot (V)Kansallinen
M1410. (22)
2.2.2019HelsinkiNuorten Paloheinä-hiihdot (V)Piirikunnallinen
M148. (9)
27.1.2019EspooMarjon hiihdot (V)Kansallinen
M1416. (28)
7.4.2018HelsinkiRomuhiihdot ESH (V)Piirikunnallinen
M123. (6)
18.3.2018Paloheinä, HelsinkiHaltiavuoren hiihdot (V)Kansallinen
M126. (16)
14.3.2018VantaaSotungin Puistohiihdot ESH (V)Piirikunnallinen
M122. (11)
24.2.2018NurmijärviRajamäki-hiihto (P)Kansallinen
M125. (11)
11.2.2018VantaaFIS 37. Vantaan hiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
M125. (13)
10.2.2018Keimola, VantaaKansalliset Keimolan Hiihdot (V)Kansallinen
M124. (13)
15.3.2017VantaaSotungin Puistohiihdot ESH (V)Piirikunnallinen
M125. (8)
25.2.2017HelsinkiHaltiavuoren hiihdot (P)Kansallinen
M127. (8)
12.2.2017VantaaFIS 36. Vantaan hiihdot (V)Kansallinen
M1214. (20)
4.2.2017MäntsäläMäntsälä-Hiihto (P)Kansallinen
M1210. (12)
28.1.2017HartolaEtelä-Suomen aluemestaruus (V)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
M1215. (20)