PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
4.12.2021JyväskyläSki Jyväskylä Ensilumen hiihdot (P)Kansallinen
M147. (9)
25.9.2021HyryläSprinttirullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
M143. (4)
28.8.2021EspooOittaan rullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
M14_K6. (8)
28.8.2021EspooOittaan rullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
M14_V5. (8)
28.8.2021EspooOittaan rullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
M14_YH5. (8)
28.8.2021EspooOittaan rullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
M14_FB1. (4)
7.8.2021Pargas/ParainenPargas IF:s rullskidningstävlingRullahiihto
Kansallinen
M148. (8)
7.3.2021Joutsa68. Joutsan ja 37. Junnu Hiihdot (P)Kansallinen
M125. (11)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M125. (16)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
M128. (35)
14.2.2021ValkeakoskiValkeakoski-hiihdot/NSM 2022 esikisat VKansallinen
M1218. (29)
24.1.2021Kauppi, TampereXCX Tampere by VL Tornipalvelut (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M128. (27)
10.1.2021LahtiKansalliset hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M123. (18)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1214. (34)
2.2.2020TampereXCX-Tampere, aamupäivän startit, ikäluokat 8,10,12 vuottaKansallinen
Lapset ja nuoret
M12YH10. (19)
2.2.2020TampereXCX-Tampere, aamupäivän startit, ikäluokat 8,10,12 vuottaKansallinen
Lapset ja nuoret
M12_FC1. (4)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
M1213. (32)
18.1.2020LahtiI-alueen Aluemestaruushiihdot (P)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
M1212. (27)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
M1228. (38)
5.1.2020Keuruu68. Keuruun hiihdotKansainvälinen
Kansallinen
M124. (7)
2.3.2019HämeenlinnaHämeenlinnan sprintti / Krista Cup (P)Kansallinen
M105. (18)
23.2.2019NurmijärviRajamäki-hiihto (P)Kansallinen
M104. (10)
9.2.2019KangasalaKangasalan Kisan Kansalliset (V)Kansallinen
M108. (15)
3.2.2019LempääläLempäälän Ideasport-hiihdot (P)Kansallinen
M104. (17)
19.1.2019HollolaIntersport Valo -hiihdot HS2019-esikisa (V)Kansallinen
M106. (12)
13.1.2019TammelaTimanttiset Ryske-hiihdotKansallinen
M103. (7)
6.1.2019TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
M1012. (20)
5.1.2019TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
M106. (14)
29.12.2018KauppiFIS Tampereen HiihdotKansainvälinen
Kansallinen
M108. (12)
26.12.2018ValkealaValkealan Vauhti/Aito hiihdot (V)Kansallinen
M103. (6)
27.1.2018EspooMarjon Hiihdot/AM sprinttiKansallinen
M1010. (18)
13.1.2018HämeenlinnaTimanttiset Ryske hiihdot (P)Kansallinen
M1012. (17)
7.1.2018TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
M1023. (23)
31.12.2017TampereYlöjärven Urheilijoiden kansalliset (V)Kansallinen
M1012. (15)
16.12.2017ValkeakoskiEnsilumen hiihdot (P) HHPiirikunnallinen
M107. (9)
12.12.2017LempääläLempäälän I pk iltahiihdot (P)Piirikunnallinen
M102. (4)
14.1.2017HollolaIntersport Valo-hiihdot (V)Kansallinen
M85. (6)