PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
3.4.2022Helsinki, PaloheinäRomuhiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M125. (18)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
M1359. (85)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
M14_FA91. (113)
6.3.2022EspooEHS Cross (XCX)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M12_FA4. (15)
5.3.2022Paloheinä, HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M125. (13)
3.3.2022EspooEtelä-Suomen maakuntaviestiKansallinen
ASARJA-V2. (10)
26.2.2022Hartola1-alueen aluemestaruusviestit (P/V)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M12-V3. (6)
6.2.2022VantaaVantaan FIS-hiihdotKansainvälinen
Lapset ja nuoret
M125. (10)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M12_S12. (6)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M12_F15. (6)
30.1.2022Vihti, Nummela58. Vihdin hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M125. (11)
29.1.2022Söderkulla, SipooSöderkullaspelen (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M123. (7)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
M1210. (23)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
M129. (21)
16.1.2022HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M129. (22)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1210. (28)
6.1.2022HämeenlinnaHämeen Viestipäivä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M12-V2. (9)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1111. (18)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
M1219. (35)
24.1.2021Söderkulla, SipooSöderkullan parisprintti (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M12A-V5. (8)
10.1.2021LahtiKansalliset hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1211. (18)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1225. (34)
7.3.2020HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (V)Kansallinen
M1010. (18)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
M107. (20)
16.2.2020LahtiVoitto Minisalppuri (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1010. (13)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
M1014. (27)
19.1.2020LahtiI-alueen aluemestaruuskilpailu, viestiAluemestaruus
Piirinmestaruus
Kansallinen
M10-V6. (7)
18.1.2020LahtiI-alueen Aluemestaruushiihdot (P)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
M1011. (19)
7.12.2019RovaniemiSantasport Ensilumen Hiihdot (V)Kansallinen
M105. (11)
24.3.2019HelsinkiHaltiavuoren hiihdot (V)Kansallinen
M1013. (17)
2.3.2019VantaaKeimolan HiihdotKansallinen
M1012. (12)
23.2.2019NurmijärviRajamäki-hiihto (P)Kansallinen
M109. (10)
9.2.2019OrimattilaAM pitkät matkat 1. alue (P)Aluemestaruus
Kansallinen
M108. (9)
2.2.2019HelsinkiNuorten Paloheinä-hiihdot (V)Piirikunnallinen
M106. (14)
27.1.2019EspooMarjon hiihdot (V)Kansallinen
M1016. (22)
8.12.2018RovaniemiOunasvaaran Ensilumen hiihdot (V)Kansallinen
M108. (10)
14.3.2018VantaaSotungin Puistohiihdot ESH (V)Piirikunnallinen
M085. (6)