PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
12.3.2022LahtiLahden XLV TalvikisatKansallinen
Lapset ja nuoret
N129. (22)
6.3.2022EspooEHS Cross (XCX)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12_FA8. (16)
5.3.2022LahtiMiniSalpausselkä -Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N112. (10)
3.3.2022EspooEtelä-Suomen maakuntaviestiKansallinen
ASARJA-V6. (10)
26.2.2022Hartola1-alueen aluemestaruusviestit (P/V)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12-V4. (7)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1243. (57)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
N1247. (58)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12_S13. (5)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12_F15. (5)
30.1.2022Vihti, Nummela58. Vihdin hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N125. (8)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N12DNS (20)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N1210. (19)
16.1.2022HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N129. (21)
15.1.2022RaseborgÖsterbyloppetKansallinen
Lapset ja nuoret
N126. (9)
26.12.2021LahtiHannu Viitalan Muistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12DNS (18)
19.12.2021Rantasalmi25. Rantasalmen kansalliset (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1210. (12)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N106. (14)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
N12DNS (26)
24.1.2021Söderkulla, SipooSöderkullan parisprintti (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N10-V2. (6)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1010. (26)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1017. (20)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N1017. (25)
6.2.2019KeravaKeinukallion OP-cup 2 ESH (P)Piirikunnallinen
N081. (12)
2.2.2019HelsinkiNuorten Paloheinä-hiihdot (V)Piirikunnallinen
N082. (9)
27.1.2019EspooMarjon hiihdot (V)Kansallinen
N08DNS (6)
16.1.2019KeravaKeinukallion OP-cup 1 ESH (V)Piirikunnallinen
N081. (9)
13.1.2018HämeenlinnaTimanttiset Ryske hiihdot (P)Kansallinen
N83. (3)