PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
17.2.2024Malax / MaalahtiÖIDM 2024 individuella (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14DNS (12)
4.2.2024Korsholm / MustasaariBotniahallsloppet 2024 (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N143. (5)
28.1.2024Nykarleby / UusikaarlepyyFSSM Stafett, viestit (P)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14-V1. (9)
27.1.2024Nykarleby / UusikaarlepyyFSSM 2024 (V)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
D148. (20)
26.1.2024Nykarleby / UusikaarlepyyFSSM Sprint (P)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
D14_FA13. (28)
21.1.2024Malax / MaalahtiPixnesprinten (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_FA2. (8)
14.1.2024Vörå / VöyriHS Presprint 2024 (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_FA9. (34)
13.1.2024Vörå / Vöyri73. Vörå Spelen - Vöyrin Kisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1415. (23)
30.12.2023KauhajokiSotkan hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N149. (14)
26.12.2023PedersöreFalkens parklopp/Puistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N147. (14)
26.3.2023VöråFinal Climb (V)Kansallinen
D1412. (16)
19.3.2023VöyriNallestafetten-Nalleviesti 2023Kansallinen
N14-V8. (9)
4.3.2023LahtiHopeasompa, normaalimatkat (P)Hopeasompa
N1351. (117)
3.3.2023LahtiHopeasompa, sprinttiHopeasompa
N14_FA136. (151)
21.2.2023Korsholm / MustasaariSolf IK Parkloppet (V)Kansallinen
D148. (9)
4.2.2023LarsmoÖID-mästerskapet (V)Piirinmestaruus
N138. (14)
29.1.2023Pargas / ParainenFSSM StafettPiirinmestaruus
Kansallinen
N14-V5. (7)
28.1.2023Pargas / ParainenFSSM 2023 Normaldistans (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N138. (14)
27.1.2023Pargas / ParainenFSSM 2023 Sprint (V)Piirinmestaruus
Kansallinen
N14_FA22. (25)
21.1.2023MalaxMalax IF Nationella (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1412. (14)
14.1.2023Vörå / VöyriVöråspelen - Vöyrinkisat (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1417. (19)
13.1.2023Vörå / VöyriHS Pre Sprint (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_FA21. (23)
27.3.2022VöyriFinalClimbKansallinen
Lapset ja nuoret
N1211. (12)
9.3.2022VöyriNallestafettenKansallinen
MX12-V13. (13)
6.3.2022NärpesFSSM Stafett 2022Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12-V2. (9)
5.3.2022NärpesFSSM 2022 Individuellt (F)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
D1224. (28)
20.2.2022KorsholmBotniahallsloppet (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N126. (6)
5.2.2022NykarlebyÖIDM 2022 (P)Piirinmestaruus
Lapset ja nuoret
D12DNS (14)
30.1.2022Vöyri71. Vöråspelen-Vöyrinkisat (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12DNS (11)
23.1.2022MalaxMalax IF Nationella (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1210. (12)
6.1.2022NärpiöVargbergets parklopp 2022 (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1223. (27)
26.12.2021PedersöreIK Falken parklopp / puistohiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N12DNS (14)
5.4.2021Vörå / VöyriFinalClimbPiirikunnallinen
N1210. (13)
24.2.2021TeuvaParran Hiihdot (P)Piirikunnallinen
N127. (7)
6.2.2021KorsholmBotniahallsloppet 2021 (V)Piirikunnallinen
N1213. (14)
30.1.2021Vörå, VöyriÖID-mästerskap (P)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N119. (12)
31.3.2019VöyriFinal Climb (V)Piirikunnallinen
N1021. (28)
12.1.2019Vörå70. Vöråspelen - Vöyrinkisat (P)Kansallinen
N1015. (24)
25.3.2018VöråFinal Climb (V)Piirikunnallinen
N087. (17)