PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
23.4.2023PosioKansalliset Pentik-hiihdot (V)Kansallinen
N103. (9)
22.4.2023PosioPosion Alamäkihiihdot (V)Kansallinen
N103. (7)
9.4.2023TaivalkoskiPölkky-HiihtoMassahiihdot
N102. (3)
8.4.2023TaivalkoskiFIS Taivalkosken 4KAAD Hiihdot (lauantaiKansainvälinen
Kansallinen
N103. (10)
7.4.2023TaivalkoskiFIS Taivalkosken 4KAAD HiihdotKansallinen
N102. (10)
2.4.2023RovaniemiPirjon Sprintti (V)Kansallinen
N10_FA2. (8)
19.3.2023HaukipudasVirpiniemen talvikisat (V)Kansallinen
N101. (7)
18.3.2023LiminkaLimingan hiihdot (V)Kansallinen
N101. (13)
19.2.2023Kestilä133. Kestilän Laskiaishiihdot (V)Kansallinen
N101. (6)
18.2.2023IiIin Hiihdot (P)Kansallinen
N101. (6)
12.2.2023KuusamoRukan Talvikisat/P-P:n pm-hiihdot (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
N101. (11)
5.2.2023Simo76. Simon Hiihdot+Lääninmestaruus (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
N10UP (2)
28.1.2023KeminmaaMeri-Lappi Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N102. (7)
21.1.2023MuhosLaiVen yhteislähtöhiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N091. (6)
15.1.2023KalajokiJussi Kurikkalan Muistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N103. (12)
14.1.2023LiminkaKansalliset Rantalakeushiihdot (V)Kansallinen
N101. (8)
6.12.2022KemiKemin Tykkisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N102. (7)
3.12.2022YlivieskaEnsilumen Hiihdot (V)Kansallinen
N10DNS (5)
16.4.2022TaivalvaaraFIS Taivalkosken 4KAAD-HiihdotKansainvälinen
N081. (3)
15.4.2022TaivalkoskiFIS Taivalkosken 4KAAD-Hiihdot (V)Kansallinen
N081. (4)
10.4.2022PosioKansalliset Pentik-hiihdot (V)Kansallinen
N08DNS (8)
9.4.2022PosioKansallinen Alamäkihiihto (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N08DNS (8)
27.3.2022RovaniemiPirjon SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
M/N08_FA2. (10)
26.3.2022RovaniemiKansalliset XXXVI Muurola-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N081. (4)
13.3.2022HaukipudasVirpiniemen Talvikisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N081. (5)
12.3.2022IiIin Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N081. (1)
13.2.2022HaapavesiPohjois-Pohjanmaan pm-hiihdot (V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N081. (8)
5.2.2022Kempele40.Kansalliset, 32.Zeppelin-hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N081. (7)
29.1.2022KeminmaaMeri-Lappi Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N081. (4)
23.1.2022OuluOHS120 vuotta - Juhlahiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N081. (3)
2.1.2022KemiKemin Tykkikisat/MustiCup 1. osakisa (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N081. (4)
19.12.2021Ounasvaara, RovaniemiSantasport ensilumen hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N081. (2)
18.4.2021PosioKansalliset Pentik-hiihdot (V)Kansallinen
N085. (12)
17.4.2021PosioKansallinen 16. Alamäkihiihto (V)Kansallinen
N085. (8)
7.3.2021IiIin Hiihdot 2021 (P)Kansallinen
N081. (5)
2.3.2021KempeleRL-cup Kempeleen osakilpailu (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N081. (6)
28.2.2021Kempele39.Kansalliset ja 29.Zeppelin-hiihdot (V)Kansallinen
N082. (5)
27.2.2021LiminkaLimingan Kans.hiihd. (V)Kansallinen
N081. (4)
8.2.2020Kempele38.Kansalliset ja 28.Zeppelin-hiihdot (P)Kansallinen
N085. (6)
2.2.2020Simo74. Simon hiihdot (P)Kansallinen
N84. (4)