PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
5.3.2022IkaalinenIkaalisten nuorisohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12DNS (11)
20.2.2022ValkeakoskiKiinteistömaailma/NSM 2023 Esikisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N125. (6)
19.2.2022TampereJ Sport Hiihdot, SM 2023-esikisat (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N125. (6)
13.2.2022LempääläLempäälän Hammaslääkäriasema Hiihdot(V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N128. (13)
12.2.2022TampereTaHS-hiihdot/KristaCup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1211. (12)
30.1.2022TampereXCX Tampere by VL TornipalvelutKansallinen
Lapset ja nuoret
N12_FA0. (17)
25.1.2022HämeenlinnaHämeenlinnan XCX-sprintti (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N127. (14)
23.1.2022TampereTampereen Talvikisat, KristaCup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1212. (18)
22.1.2022TampereTampereen Talvikisat, KristaCup (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1216. (19)
21.12.2021HämeenlinnaEnsilumen iltakilpailut (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N127. (12)
18.12.2021ValkeakoskiAntero Kekkosen muistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N129. (10)
12.12.2021LempääläKiilto Formula SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
N12YH10. (12)
12.12.2021LempääläKiilto Formula SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
N12FL8. (12)
6.3.2021IkaalinenIkaalisten nuorisohiihdot (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1211. (11)
25.2.2021HämeenlinnaHämeenlinnan piirikunnalliset (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N125. (6)
21.2.2021TampereHämeen Hiihto piirinmestaruus (P)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N117. (9)
14.2.2021ValkeakoskiValkeakoski-hiihdot/NSM 2022 esikisat VKansallinen
N1222. (24)
7.2.2021KangasalaKisan Kansalliset- Krista Cup (V)Kansallinen
N1217. (23)
31.1.2021IkaalinenSata-Häme Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1214. (15)
24.1.2021Kauppi, TampereXCX Tampere by VL Tornipalvelut (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1213. (14)
17.1.2021Kauppi, TampereTampereen Pyrinnön piirikunnalliset (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N1210. (12)
16.2.2020LahtiVoitto Minisalppuri (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N108. (13)
9.2.2020KangasalaKangasalan Kisan Hiihdot (P)Kansallinen
N107. (15)
2.2.2020TampereXCX-Tampere, aamupäivän startit, ikäluokat 8,10,12 vuottaKansallinen
Lapset ja nuoret
N10YH15. (21)
2.2.2020TampereXCX-Tampere, aamupäivän startit, ikäluokat 8,10,12 vuottaKansallinen
Lapset ja nuoret
N10_FD2. (4)
19.1.2020LempääläTimanttiset Ryske Hiihdot (V)Kansallinen
N10DNS (11)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N1012. (25)
11.1.2020TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
N1013. (25)
29.12.2019KauppiFIS Tampereen Pyrinnön hiihdotKansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N107. (11)
8.12.2019LempääläKiilto Tykkilumihiihdot (V)Kansallinen
N105. (9)
2.3.2019HämeenlinnaHämeenlinnan sprintti / Krista Cup (P)Kansallinen
N108. (11)
9.2.2019KangasalaKangasalan Kisan Kansalliset (V)Kansallinen
N1012. (13)
3.2.2019LempääläLempäälän Ideasport-hiihdot (P)Kansallinen
N1013. (14)
13.1.2019TammelaTimanttiset Ryske-hiihdotKansallinen
N105. (5)
12.1.2019ForssaKaikulan HiihdotKansallinen
N105. (5)
6.1.2019TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N1017. (18)
11.2.2018KangasalaKangasalan Kisan Hiihdot (P)Kansallinen
N82. (4)
10.2.2018LempääläOma Säästöpankki -hiihdot (V)Kansallinen
N84. (7)