PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
13.3.2022ParainenVI Johans Lopp (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M132. (7)
5.3.2022NärpesFSSM 2022 Individuellt (F)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
H1215. (35)
19.2.2022TampereJ Sport Hiihdot, SM 2023-esikisat (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M125. (9)
12.2.2022LietoIlmaristen hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M122. (6)
5.2.2022Pargas, ParainenNÅIDM (V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M123. (9)
30.1.2022Vihti, Nummela58. Vihdin hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M127. (11)
23.1.2022TampereTampereen Talvikisat, KristaCup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1215. (19)
22.1.2022RiihikoskiHaukkavuoren Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M123. (8)
16.1.2022HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1210. (22)
15.1.2022RaseborgÖsterbyloppetKansallinen
Lapset ja nuoret
M124. (9)
30.12.2021Keuruu70. Keuruun Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M124. (6)
26.12.2021PedersöreIK Falken parklopp / puistohiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
M126. (8)
19.12.2021Pargas, ParainenPargas IF:n kansallinen (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M124. (11)
14.2.2021ValkeakoskiValkeakoski-hiihdot/NSM 2022 esikisat VKansallinen
M1011. (19)
7.2.2021LietoILMARISTEN PK HIIHDOT (V)Piirikunnallinen
M101. (6)
31.1.2021IkaalinenSata-Häme Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M104. (11)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M104. (18)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
M1012. (20)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
M1011. (27)
19.1.2020LempääläTimanttiset Ryske Hiihdot (V)Kansallinen
M108. (17)
29.12.2019KauppiFIS Tampereen Pyrinnön hiihdotKansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M105. (14)
28.12.2019HaapavesiHaapaveden Hiihdot (V)Kansallinen
M103. (7)
22.12.2019HimankaHimangan Urheilijain Hiihdot (V)Kansallinen
M104. (11)
15.12.2019ParainenPargas IF:s Nationella (V)Kansallinen
M102. (7)
24.3.2019HelsinkiHaltiavuoren hiihdot (V)Kansallinen
M081. (7)
17.3.2019NousiainenIlmaristen nuorisohiihdot (V)Piirikunnallinen
M081. (8)
16.3.2019PargasJohans Lopp (P)Piirikunnallinen
M102. (7)
16.2.2019PargasFSS Mästerskap (V)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
M1016. (24)
7.2.2019ParainenPargas IF:s klubbmästerskap (V)Piirikunnallinen
M081. (10)
2.2.2019PorvooNÅID mästerskap (P)Kansallinen
M081. (9)
27.1.2019LietoIlmaristen piirikunnalliset VSH (V)Piirikunnallinen
M081. (4)
19.1.2019PöytyäHaukkavuoren hiihdot (V)Kansallinen
M081. (10)
13.1.2019TammelaTimanttiset Ryske-hiihdotKansallinen
M084. (4)
30.12.2018RaaheRaahen XXXV Rautahiihdot (V)Kansallinen
M084. (5)
25.2.2018LietoIlmaristen nuorisohiihdot VSH (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
M082. (4)
27.1.2018SäkyläHaukkavuoren hiihdot (P)Kansallinen
M082. (3)
21.1.2018ParainenPargas IF:s nationella (V)Kansallinen
M082. (6)