PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
11.2.2024Hartola1-alueen aluemestaruusviestit P/VPiirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M14-V4. (8)
10.2.2024Hartola1-alueen Aluemestaruushiihdot (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M14DNS (10)
4.2.2024LahtiMiniSalpausselkä-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1417. (24)
28.1.2024LempääläLempäälän Hammaslääkäriasema hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M148. (16)
13.1.2024HollolaHollolan Customski-hiihdot (V)Lapset ja nuoret
M1412. (15)
16.12.2023MikkeliPorrassalmen Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M146. (8)
20.8.2023HollolaKansallinen 30. Hollolan rullahiihtoRullahiihto
M1611. (13)
5.3.2023LahtiHopeasompa, viestitHopeasompa
M14-V20. (48)
4.3.2023LahtiHopeasompa, normaalimatkat (P)Hopeasompa
M1356. (102)
3.3.2023LahtiHopeasompa, sprinttiHopeasompa
M14_FA72. (137)
5.2.2023LahtiMiniSalpausselkä -hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1316. (32)
29.1.2023Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
M1415. (27)
15.1.2023VantaaEtelä-Suomi/Lahti AM-viestikisatAluemestaruus
Kansallinen
M14-V6. (8)
14.1.2023VantaaFIS Vantaan Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1312. (19)
7.1.2023HollolaCustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
M149. (17)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
M1352. (85)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
M14_FA75. (113)
5.3.2022LahtiMiniSalpausselkä -Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M125. (13)
26.2.2022Hartola1-alueen aluemestaruusviestit (P/V)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M12-V1. (6)
12.2.2022MäntsäläMäntsälä-Hiihto, 1. alueen mestaruus(P)Piirinmestaruus
Kansallinen
M129. (23)
5.2.2022LahtiLahen hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M124. (14)
22.1.2022HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M125. (16)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M12DNS (28)
2.1.2022ImatraFIS Imatran Kylpylä Hiihdot (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
M12DNS (6)
18.12.2021ValkeakoskiAntero Kekkosen muistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M122. (11)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M117. (18)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
M1213. (35)
14.2.2021ValkeakoskiValkeakoski-hiihdot/NSM 2022 esikisat VKansallinen
M1212. (29)
31.1.2021JyväskyläSki Jyväskylä kansalliset (P)Kansallinen
M128. (10)
23.1.2021HollolaLahden piirin piirinmestaruushiihdot (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
M123. (9)
10.1.2021LahtiKansalliset hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1215. (18)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1218. (34)
8.3.2020Joutsa67. Joutsan Hiihdot ja 36. JunnuhiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
M107. (12)
29.1.2020LahtiLHS:n 4. sarjahiihdot, yhteislähtö (P)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
M105. (10)
15.1.2020LahtiLHS 2. sarjahiihdotPiirikunnallinen
Lapset ja nuoret
M102. (12)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
M1019. (31)