PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
3.3.2024Paloheinä / HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1415. (22)
14.2.2024Paloheinä / HelsinkiEtelä-Suomen Maakuntaviesti 14.2.2024Massahiihdot
A7. (11)
4.2.2024LahtiMiniSalpausselkä-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M138. (19)
21.1.2024HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1416. (29)
14.1.2024HakunilaFIS Vantaan Hiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1415. (26)
6.1.2024SipooSöderkullaspelen / NÅID Mästerskap (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M14DNS (18)
1.4.2023Paloheinä, HelsinkiRomuhiihdot (V)Kansallinen
M122. (12)
21.3.2023VantaaSotungin Puistohiihdot (V)Kansallinen
M122. (9)
18.3.2023HelsinkiHaltiavuoren sprintti, AMAluemestaruus
Kansallinen
M12FA3. (21)
11.3.2023LahtiLahden XLVI Talvikisat (V)Kansallinen
M12DNS (22)
4.3.2023LahtiHopeasompa, normaalimatkat (P)Hopeasompa
M1367. (102)
5.2.2023LahtiMiniSalpausselkä -hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M126. (15)
29.1.2023Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
M124. (15)
21.1.2023Paloheina, HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M125. (28)
15.1.2023VantaaEtelä-Suomi/Lahti AM-viestikisatAluemestaruus
Kansallinen
M12-V5. (13)
14.1.2023VantaaFIS Vantaan Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M125. (27)
8.1.2023KeravaXI Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
M128. (17)
13.12.2022HämeenlinnaEnsilumen Iltakilpailut (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M124. (10)
3.4.2022Helsinki, PaloheinäRomuhiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M12DNS (18)
12.3.2022LahtiLahden XLV TalvikisatKansallinen
Lapset ja nuoret
M1214. (30)
6.3.2022EspooEHS Cross (XCX)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M12_FA6. (15)
3.3.2022EspooEtelä-Suomen maakuntaviestiKansallinen
ASARJA-V10. (10)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
M1218. (23)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
M1213. (21)
16.1.2022HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1211. (22)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1218. (28)
6.1.2022HämeenlinnaHämeen Viestipäivä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M12-V3. (9)
21.12.2021HämeenlinnaEnsilumen iltakilpailut (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1212. (24)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M107. (12)
24.1.2021Söderkulla, SipooSöderkullan parisprintti (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M10-V2. (8)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M106. (18)
7.3.2020HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (V)Kansallinen
M10DNS (18)
19.1.2020LahtiI-alueen aluemestaruuskilpailu, viestiAluemestaruus
Piirinmestaruus
Kansallinen
M10-V5. (7)
24.3.2019HelsinkiHaltiavuoren hiihdot (V)Kansallinen
M08DNS (7)
2.2.2019HelsinkiNuorten Paloheinä-hiihdot (V)Piirikunnallinen
M082. (8)
18.3.2018Paloheinä, HelsinkiHaltiavuoren hiihdot (V)Kansallinen
M084. (4)