PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
17.3.2024VöyriHopeasompa 2024 ViestitHopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16-V11. (27)
16.3.2024VöyriHopeasompa 2024 (V)Hopeasompa
Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N1517. (59)
15.3.2024VöyriHopeasompaHopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16_FA19. (86)
10.3.2024SolfSolf Parklopp (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
D162. (5)
2.3.2024IsokyröEP:n maakuntaviestiMassahiihdot
Kansallinen
VIESTI6. (9)
18.2.2024Malax / MaalahtiÖIDM 2024 StafettPiirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16-V2. (5)
17.2.2024Malax / MaalahtiÖIDM 2024 individuella (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N152. (10)
11.2.2024Norrvalla, VöyriBotniaVasan (P)Massahiihdot
D_251. (31)
4.2.2024Korsholm / MustasaariBotniahallsloppet 2024 (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N161. (8)
28.1.2024Nykarleby / UusikaarlepyyFSSM Stafett, viestit (P)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16-V3. (5)
27.1.2024Nykarleby / UusikaarlepyyFSSM 2024 (V)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
D155. (11)
26.1.2024Nykarleby / UusikaarlepyyFSSM Sprint (P)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
D16_FA0. (20)
21.1.2024Malax / MaalahtiPixnesprinten (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16_FA0. (6)
14.1.2024Vörå / VöyriHS Presprint 2024 (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16_FA10. (23)
13.1.2024Vörå / Vöyri73. Vörå Spelen - Vöyrin Kisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N167. (24)
7.1.2024Närpes / NärpiöSparbankens Parklopp/Säästöpankin Puistohiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N164. (12)
16.12.2023SeinäjokiKaamoshiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N163. (15)
17.9.2023VuokattiRullahiihdon SM-kilpailut 2023, NormaaliRullahiihto
N168. (11)
19.8.2023VöyriAktia Roller-Skirace 2023Rullahiihto
N16DNS (5)
26.3.2023VöråFinal Climb (V)Kansallinen
D142. (16)
25.3.2023VöyriBotniavasanMassahiihdot
D25K4. (32)
19.3.2023VöyriNallestafetten-Nalleviesti 2023Kansallinen
N16-V1. (6)
19.3.2023VöyriLandskapsstafett - MaakuntaviestiMassahiihdot
MK-V8. (13)
10.3.2023ValkeakoskiNSM Valkeakoski parisprintti (P)SM-kisat
Lapset ja nuoret
N16-V11. (23)
10.3.2023ValkeakoskiNSM Valkeakoski parisprintti (P)SM-kisat
Lapset ja nuoret
N16_FA_V12. (15)
5.3.2023LahtiHopeasompa, viestitHopeasompa
N14-V15. (55)
4.3.2023LahtiHopeasompa, normaalimatkat (P)Hopeasompa
N1420. (72)
3.3.2023LahtiHopeasompa, sprinttiHopeasompa
N14_FA35. (151)
11.2.2023MalaxPixnesprinten (V)Piirinmestaruus
Kansallinen
N14_FA2. (14)
4.2.2023LarsmoÖID-mästerskapet (V)Piirinmestaruus
N143. (11)
29.1.2023Pargas / ParainenFSSM StafettPiirinmestaruus
Kansallinen
N14-V3. (7)
28.1.2023Pargas / ParainenFSSM 2023 Normaldistans (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N145. (14)
27.1.2023Pargas / ParainenFSSM 2023 Sprint (V)Piirinmestaruus
Kansallinen
N14_FA6. (25)
14.1.2023Vörå / VöyriVöråspelen - Vöyrinkisat (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N146. (19)
13.1.2023Vörå / VöyriHS Pre Sprint (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_FA4. (23)
18.9.2022VuokattiRullahiihdon SM-kilpailut (V)SM-kisat
Rullahiihto
N147. (8)
27.3.2022VöyriFinalClimbKansallinen
Lapset ja nuoret
N147. (17)
20.3.2022TaivalkoskiHopeasompa, viestit (P)Hopeasompa
N16-V23. (27)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N1322. (92)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
N14_FA40. (103)
9.3.2022VöyriNallestafettenKansallinen
N14-V4. (11)
6.3.2022NärpesFSSM Stafett 2022Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16-V7. (9)
5.3.2022NärpesFSSM 2022 Individuellt (F)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
D135. (18)
4.3.2022NärpesFSSM 2022 Sprint (P)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
D14_FA8. (17)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1323. (38)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
N1325. (38)
5.2.2022NykarlebyÖIDM 2022 (P)Piirinmestaruus
Lapset ja nuoret
D136. (12)
6.1.2022NärpiöVargbergets parklopp 2022 (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N147. (20)
26.12.2021PedersöreIK Falken parklopp / puistohiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N146. (14)
21.2.2021Jakobstad / PietarsaariMini - Fäboda (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N125. (13)
6.2.2021KorsholmBotniahallsloppet 2021 (V)Piirikunnallinen
N124. (14)
31.1.2021Vörå, VöyriÖID-mästerskap, stafetterPiirinmestaruus
Piirikunnallinen
N14-V7. (11)
30.1.2021Vörå, VöyriÖID-mästerskap (P)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N129. (14)
23.1.2021Nedervetil / AlaveteliMini-Seljes (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N122. (17)
14.12.2019SeinäjokiKaamoshiihdot EPH (V)Piirikunnallinen
N115. (14)
31.3.2019VöyriFinal Climb (V)Piirikunnallinen
N106. (28)
16.2.2019PargasFSS Mästerskap (V)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N1010. (16)
12.1.2019Vörå70. Vöråspelen - Vöyrinkisat (P)Kansallinen
N108. (24)
25.3.2018VöråFinal Climb (V)Piirikunnallinen
N10DNS (30)
14.1.2017VöyriVöråspelen (P)Kansallinen
N086. (13)
18.3.2015VöråNallestafetten (V) FSSPiirikunnallinen
Lapset ja nuoret
MX08-37. (9)