PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
16.3.2022VantaaSotungin puistohiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N122. (2)
6.3.2022EspooEHS Cross (XCX)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12_FA13. (16)
26.2.2022Hartola1-alueen aluemestaruusviestit (P/V)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12-V5. (7)
12.2.2022MäntsäläMäntsälä-Hiihto, 1. alueen mestaruus(P)Piirinmestaruus
Kansallinen
N1220. (22)
6.2.2022VantaaVantaan FIS-hiihdotKansainvälinen
Lapset ja nuoret
N1213. (14)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12_S14. (5)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12_F22. (4)
29.1.2022Söderkulla, SipooSöderkullaspelen (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1213. (14)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N1216. (20)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N1214. (19)
6.1.2022HämeenlinnaHämeen Viestipäivä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12-V7. (9)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
N1224. (26)
7.3.2020HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (V)Kansallinen
N1015. (18)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1017. (21)
16.2.2020LahtiVoitto Minisalppuri (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1011. (13)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1019. (20)
19.1.2020LahtiI-alueen aluemestaruuskilpailu, viestiAluemestaruus
Piirinmestaruus
Kansallinen
N10-V6. (8)
18.1.2020LahtiI-alueen Aluemestaruushiihdot (P)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
N1015. (18)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N1024. (25)
11.1.2020TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
N1025. (25)
13.3.2019VantaaSotungin Puistohiihto ESH (V)Piirikunnallinen
N1010. (13)
10.2.2019VantaaFIS 38. Vantaan hiihdot (V)Kansallinen
N1011. (12)
14.3.2018VantaaSotungin Puistohiihdot ESH (V)Piirikunnallinen
N084. (5)
11.2.2018VantaaFIS 37. Vantaan hiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
N86. (7)