PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
20.3.2022TaivalkoskiHopeasompa, viestit (P)Hopeasompa
N14-V5. (23)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N1317. (92)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
N14_FA49. (103)
3.3.2022EspooEtelä-Suomen maakuntaviestiKansallinen
ASARJA-V2. (10)
26.2.2022Hartola1-alueen aluemestaruusviestit (P/V)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14-V1. (6)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1310. (38)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
N1312. (38)
6.2.2022VantaaVantaan FIS-hiihdotKansainvälinen
Lapset ja nuoret
N144. (7)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_S11. (4)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_F11. (6)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N143. (21)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N147. (20)
16.1.2022HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N145. (19)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N145. (26)
6.1.2022HämeenlinnaHämeen Viestipäivä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14-V3. (7)
26.12.2021LahtiHannu Viitalan Muistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14DNS (16)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N123. (20)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
N121. (26)
7.2.2021KangasalaKisan Kansalliset- Krista Cup (V)Kansallinen
N122. (23)
24.1.2021Söderkulla, SipooSöderkullan parisprintti (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12A-V1. (7)
10.1.2021LahtiKansalliset hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N124. (21)
7.3.2020HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (V)Kansallinen
N125. (19)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N125. (20)
16.2.2020LahtiVoitto Minisalppuri (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N113. (17)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1214. (31)
19.1.2020LahtiI-alueen aluemestaruuskilpailu, viestiAluemestaruus
Piirinmestaruus
Kansallinen
N12-V3. (11)
18.1.2020LahtiI-alueen Aluemestaruushiihdot (P)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
N124. (26)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N1213. (29)
7.12.2019RovaniemiSantasport Ensilumen Hiihdot (V)Kansallinen
N12DNS (13)
24.3.2019HelsinkiHaltiavuoren hiihdot (V)Kansallinen
N104. (14)
2.3.2019VantaaKeimolan HiihdotKansallinen
N107. (11)
9.2.2019OrimattilaAM pitkät matkat 1. alue (P)Aluemestaruus
Kansallinen
N104. (6)
27.1.2019EspooMarjon hiihdot (V)Kansallinen
N106. (18)
20.1.2019Vihti55. Vihdin hiihdot (P)Kansallinen
N103. (6)
8.12.2018RovaniemiOunasvaaran Ensilumen hiihdot (V)Kansallinen
N103. (4)