PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
27.3.2022JämiSatahäme-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N104. (7)
26.3.2022IkaalinenSatahäme-hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N104. (7)
13.3.2022Jämi50. Jämin Kisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N102. (5)
12.3.2022JämiJämin Kisat/Rise Race Tour (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N102. (7)
5.3.2022IkaalinenIkaalisten nuorisohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N101. (8)
20.2.2022ValkeakoskiKiinteistömaailma/NSM 2023 Esikisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N101. (6)
13.2.2022LempääläLempäälän Hammaslääkäriasema Hiihdot(V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N091. (6)
12.2.2022TampereTaHS-hiihdot/KristaCup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N103. (8)
6.2.2022KangasalaKangasalan Kisan Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N103. (12)
30.1.2022TampereXCX Tampere by VL TornipalvelutKansallinen
Lapset ja nuoret
N10_FA2. (11)
25.1.2022HämeenlinnaHämeenlinnan XCX-sprintti (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N105. (7)
23.1.2022TampereTampereen Talvikisat, KristaCup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N103. (11)
22.1.2022TampereTampereen Talvikisat, KristaCup (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N101. (11)
26.12.2021LahtiHannu Viitalan Muistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N10DNS (8)
21.12.2021HämeenlinnaEnsilumen iltakilpailut (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N105. (12)
18.12.2021ValkeakoskiAntero Kekkosen muistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N102. (10)
4.12.2021JyväskyläSki Jyväskylä Ensilumen hiihdot (P)Kansallinen
N104. (7)
6.3.2021IkaalinenIkaalisten nuorisohiihdot (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N082. (5)
21.2.2021TampereHämeen Hiihto piirinmestaruus (P)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N084. (6)
14.2.2021ValkeakoskiValkeakoski-hiihdot/NSM 2022 esikisat VKansallinen
N083. (6)
7.2.2021KangasalaKisan Kansalliset- Krista Cup (V)Kansallinen
N083. (7)
31.1.2021IkaalinenSata-Häme Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N081. (3)
24.1.2021Kauppi, TampereXCX Tampere by VL Tornipalvelut (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N082. (7)
17.1.2021Kauppi, TampereTampereen Pyrinnön piirikunnalliset (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N081. (5)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N83. (3)
22.2.2020TampereTaHS-hiihdot (P)Piirikunnallinen
N084. (7)
9.2.2020KangasalaKangasalan Kisan Hiihdot (P)Kansallinen
N82. (6)
8.2.2020Tampere, KauppiJaguar SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
N08YH3. (6)
8.2.2020Tampere, KauppiJaguar SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
N08_FA3. (6)
2.2.2020TampereXCX-Tampere, aamupäivän startit, ikäluokat 8,10,12 vuottaKansallinen
Lapset ja nuoret
N08YH3. (7)
2.2.2020TampereXCX-Tampere, aamupäivän startit, ikäluokat 8,10,12 vuottaKansallinen
Lapset ja nuoret
N08_FA3. (4)
19.1.2020LempääläTimanttiset Ryske Hiihdot (V)Kansallinen
N083. (5)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N083. (8)
11.1.2020TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
N085. (11)
4.1.2020KuopioPuijon kansalliset hiihdot (V)Kansallinen
N84. (4)
15.12.2019JyväskyläSki Jyväskylä piirikunnalliset (P)Piirikunnallinen
N83. (4)
8.12.2019LempääläKiilto Tykkilumihiihdot (V)Kansallinen
N082. (2)
2.3.2019HämeenlinnaHämeenlinnan sprintti / Krista Cup (P)Kansallinen
N86. (6)
23.2.2019NurmijärviRajamäki-hiihto (P)Kansallinen
N83. (3)
10.2.2019IkaalinenIkaalisten Nuorisohiihdot Krista Cup (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N086. (6)
3.2.2019LempääläLempäälän Ideasport-hiihdot (P)Kansallinen
N87. (9)
5.1.2019TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
N086. (8)
11.12.2018LempääläOma Säästöpankki hiihdot 1 (P)Piirikunnallinen
N081. (1)