PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
12.6.2022ParainenPiffens nationella rullskidningstävlingKansallinen
N161. (2)
20.3.2022TaivalkoskiHopeasompa, viestit (P)Hopeasompa
N16-V19. (27)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N1413. (55)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
N14_FA34. (103)
13.3.2022ParainenVI Johans Lopp (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N162. (5)
6.3.2022NärpesFSSM Stafett 2022Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14-V3. (9)
5.3.2022NärpesFSSM 2022 Individuellt (F)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
D143. (11)
4.3.2022NärpesFSSM 2022 Sprint (P)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
D14_FA2. (17)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N146. (33)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
N1415. (34)
18.2.2022Olympiastadion, HelsinkiSata Sprint 2022 (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_FA1. (7)
12.2.2022LietoIlmaristen hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N141. (5)
6.2.2022PöytyäMKV- ja Junioriviestit Satakunta ja V-SKansallinen
Lapset ja nuoret
MKVA7. (10)
5.2.2022Pargas, ParainenNÅIDM (V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N141. (7)
5.2.2022Pargas, ParainenNÅIDM (V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14-V1. (4)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N145. (21)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N143. (26)
2.1.2022KuopioPuijon kansalliset nuorten SM-esikisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N147. (21)
19.12.2021Pargas, ParainenPargas IF:n kansallinen (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N141. (4)
7.8.2021Pargas/ParainenPargas IF:s rullskidningstävlingRullahiihto
Kansallinen
N141. (1)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N14-V8. (15)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N14-28. (15)
10.4.2021VuokattiHopeasomman loppukilpailu (P)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1321. (39)
9.4.2021VuokattiHopeasompa Loppukilpailu, Sprintit (V)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1459. (79)
6.3.2021SaarijärviSaarijärven Keväthiihdot (V)Kansallinen
N145. (7)
7.2.2021LietoILMARISTEN PK HIIHDOT (V)Piirikunnallinen
N143. (7)
31.1.2021IkaalinenSata-Häme Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1415. (19)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1415. (43)
2.1.2021KuopioFIS Puijon Ensilumenhiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1410. (16)
19.1.2020LempääläTimanttiset Ryske Hiihdot (V)Kansallinen
N122. (19)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N126. (29)
11.1.2020TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
N125. (26)
6.1.2020KankaanpääRise Race Tour 1/6 (P)Piirinmestaruus
Lapset ja nuoret
N121. (8)
15.12.2019ParainenPargas IF:s Nationella (V)Kansallinen
N122. (6)
2.3.2019VantaaKeimolan HiihdotKansallinen
N127. (11)
16.2.2019PargasFSS Mästerskap (V)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N126. (27)
7.2.2019ParainenPargas IF:s klubbmästerskap (V)Piirikunnallinen
N122. (5)
2.2.2019PorvooNÅID mästerskap (P)Kansallinen
N124. (9)
20.1.2019Vihti55. Vihdin hiihdot (P)Kansallinen
N126. (12)
19.1.2019PöytyäHaukkavuoren hiihdot (V)Kansallinen
N123. (14)
12.1.2019TammisaariÖsterbyloppet (P)Kansallinen
N123. (7)
5.1.2019TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
N1210. (14)
16.12.2018ParainenPargas IF:s nationella (V)Kansallinen
N123. (7)
17.3.2018PargasIV Johans Lopp (P)Piirikunnallinen
N101. (10)
25.2.2018LietoIlmaristen nuorisohiihdot VSH (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N10DNS (4)
3.2.2018KauppiFIS Tampereen Pyrinnön HiihdotKansainvälinen
Kansallinen
N102. (5)
28.1.2018SäkyläVaaravuoren hiihdot (V)Kansallinen
N102. (13)
27.1.2018SäkyläHaukkavuoren hiihdot (P)Kansallinen
N101. (8)
21.1.2018ParainenPargas IF:s nationella (V)Kansallinen
N101. (7)
13.1.2018HämeenlinnaTimanttiset Ryske hiihdot (P)Kansallinen
N102. (20)
7.1.2018TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N103. (13)
31.12.2017TampereYlöjärven Urheilijoiden kansalliset (V)Kansallinen
N102. (10)
26.11.2017PaimioPargas IF:n putkikilpailu FSS (V)Piirikunnallinen
N102. (7)
1.3.2017PargasPargas IF Skicross FSS (V)Piirikunnallinen
N104. (9)
28.1.2017LempääläLempäälän HS-esikilpailu (V)Kansallinen
N9DSQ (8)
15.1.2017TammelaTimanttiset Ryske-hiihdot (P)Kansallinen
N109. (15)
14.1.2017PöytyäHaukkavuoren hiihdot (V) VSHPiirikunnallinen
N103. (9)
8.1.2017ParainenPargas IF Nationella (V)Kansallinen
N102. (8)
7.1.2017TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N109. (12)
26.11.2016PaimioPargas IF:s tunneltävling (V) FSSPiirikunnallinen
N102. (3)
13.3.2016PargasJohans Lopp FSS (P)Piirikunnallinen
N103. (4)
9.3.2016PargasPargas IF:s sprint (V)Piirikunnallinen
N08_K1. (3)
21.2.2016PöytyäPiirinmestaruus Varsinais-Suomi (V)Piirinmestaruus
Ranking
Piirikunnallinen
N08UP (6)
20.2.2016PöytyäPiirinmestaruus Varsinais-Suomi (P)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N083. (7)
7.2.2016PargasPargas IF:s Fastlagsskidning (P)Piirikunnallinen
N081. (6)
23.1.2016SipooSöderkullan kisat (V)Ranking
Kansallinen
N081. (5)
17.1.2016TammelaTimanttiset Ryske-Hiihdot (P)Ranking
Kansallinen
N083. (11)
16.1.2016EkenäsÖsterbyloppet (V)Kansallinen
N081. (6)
3.1.2016PaimioPargas IF:s Nationella (V)Kansallinen
N084. (9)
1.3.2015PargasJohans Lopp (P)Piirikunnallinen
N1010. (10)
7.2.2015PöytyäHaukkavuoren hiihdot VSH (V)Piirikunnallinen
N083. (6)
31.1.2015EkenäsNationella Österbyloppet (P)Ranking
Kansallinen
N082. (4)
18.1.2015TammelaTimanttiset Ryske-hiihdot (P)Ranking
Kansallinen
N0812. (13)
2.3.2014HelsinkiNuorten Paloheinä-hiihdot (P)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N06DNS (4)