PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N16DNS (49)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
N16_FA0. (80)
13.3.2022KuopioNuorten SM-hiihdot St1Cup U18Cup (P)SM-kisat
Lapset ja nuoret
N17DNF (47)
11.3.2022KuopioNSM-Hiihdot, parisprintti (V)SM-kisat
Lapset ja nuoret
N16_S2_V6. (9)
6.3.2022NärpesFSSM Stafett 2022Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16-V1. (9)
5.3.2022NärpesFSSM 2022 Individuellt (F)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
D162. (15)
4.3.2022NärpesFSSM 2022 Sprint (P)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
D16_FA6. (26)
18.2.2022Olympiastadion, HelsinkiSata Sprint 2022 (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16_FA2. (10)
6.2.2022NykarlebyÖIDM StafettPiirinmestaruus
Lapset ja nuoret
N16-V (7)
5.2.2022Pargas, ParainenNÅIDM (V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N161. (8)
29.1.2022Söderkulla, SipooSöderkullaspelen (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N162. (11)
15.1.2022RaseborgÖsterbyloppetKansallinen
Lapset ja nuoret
N161. (6)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N162. (31)
6.1.2022HämeenlinnaHämeen Viestipäivä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16-V3. (9)
19.12.2021Pargas, ParainenPargas IF:n kansallinen (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N163. (12)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N154. (19)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
N161. (11)
31.1.2021Vörå, VöyriÖID-mästerskap, stafetterPiirinmestaruus
Piirikunnallinen
N16-V3. (4)
30.1.2021Vörå, VöyriÖID-mästerskap (P)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N15UP (10)
24.1.2021Söderkulla, SipooSöderkullan parisprintti (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16-V3. (6)
31.10.2020ImatraFIS Imatran Kylpylähiihdot (P)Kansainvälinen
N162. (14)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1413. (29)
16.2.2020LahtiVoitto Minisalppuri (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N144. (17)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1421. (36)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N1414. (30)
11.1.2020TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
N1416. (33)
10.3.2019HollolaHS-viestit (P)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N14-V19. (37)
9.3.2019HollolaHS-loppukilpailu, henkilökohtaiset (V)SM-kisat
Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N1361. (77)
16.2.2019PargasFSS Mästerskap (V)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N1318. (22)
2.2.2019PorvooNÅID mästerskap (P)Kansallinen
N1411. (18)
12.1.2019TammisaariÖsterbyloppet (P)Kansallinen
N148. (9)