PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
17.2.2024UurainenKuukan hiihdot ja 32. Mirjan Kierros HSCKansallinen
Lapset ja nuoret
M145. (6)
10.2.2024JyväskyläKans. + K-S:n Piirinmestaruushiihdot (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M148. (8)
3.2.2024Nummela / Vihti59. Vihdin hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M14DNS (14)
28.1.2024Nykarleby / UusikaarlepyyFSSM Stafett, viestit (P)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M14-V5. (10)
27.1.2024Nykarleby / UusikaarlepyyFSSM 2024 (V)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
H133. (17)
26.1.2024Nykarleby / UusikaarlepyyFSSM Sprint (P)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
H14_FA19. (36)
21.1.2024KauppiFIS Tampereen Pyrinnön Hiihdot (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
M1412. (28)
20.1.2024Tampere / KauppiFIS Tampereen Pyrinnön Hiihdot (SP,V)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M14_FA10. (21)
13.1.2024Ekenäs / TammisaariÖsterbyloppet (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M143. (11)
6.1.2024SipooSöderkullaspelen / NÅID Mästerskap (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M145. (18)
31.12.2023PyhäjärviFIS Honkavuoren Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M142. (5)
30.12.2023PyhäjärviFIS Honkavuoren Hiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M147. (10)
26.12.2023PedersöreFalkens parklopp/Puistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M146. (14)
17.12.2023Pargas, ParainenPargas IF:s nationella / kansallinen (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M145. (16)
1.4.2023Paloheinä, HelsinkiRomuhiihdot (V)Kansallinen
M123. (12)
19.3.2023IkaalinenSata-Häme hiihdot (V), takaa-ajoKansallinen
M121. (5)
18.3.2023IkaalinenSata-Häme hiihdot (P)Kansallinen
M122. (9)
18.3.2023IkaalinenSata-Häme hiihdot (P)Kansallinen
M14DNS (13)
12.3.2023Pargas / ParainenVII Johans Lopp (P)Massahiihdot
Kansallinen
M134. (13)
5.3.2023LahtiHopeasompa, viestitHopeasompa
M14-V25. (48)
4.3.2023LahtiHopeasompa, normaalimatkat (P)Hopeasompa
M1349. (102)
3.3.2023LahtiHopeasompa, sprinttiHopeasompa
M14_FA93. (137)
19.2.2023JyväskyläJyväskylän FIS-hiihdot ja kansalliset, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
M121. (6)
18.2.2023JyväskyläNJC 2023 X-COUNTRY SKIING (free)Nuorten PM
Kansainvälinen
M124. (11)
12.2.2023RiihikoskiVarsinais-Suomen Junioriviesti (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
JUN6-V1. (5)
5.2.2023LahtiMiniSalpausselkä -hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M125. (15)
4.2.2023LempääläLempäälän Hammaslääkäriasema hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M123. (13)
29.1.2023Pargas / ParainenFSSM StafettPiirinmestaruus
Kansallinen
M12-V2. (11)
28.1.2023Pargas / ParainenFSSM 2023 Normaldistans (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M124. (28)
27.1.2023Pargas / ParainenFSSM 2023 Sprint (V)Piirinmestaruus
Kansallinen
M14_FA15. (30)
14.1.2023RaaseporiÖsterbyloppet / NÅID Mästerskap (P)Aluemestaruus
Kansallinen
M123. (18)
14.1.2023RaaseporiÖsterbyloppet / NÅID Mästerskap (P)Aluemestaruus
Kansallinen
M12-DM3. (17)
14.1.2023RaaseporiNÅIDM Parstafett (P)Aluemestaruus
Kansallinen
X12-V2. (13)
8.1.2023TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
M126. (16)
7.1.2023TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
M123. (12)
4.1.2023PargasNickes sprint (F) / sprintti (V)Lapset ja nuoret
X12_FA1. (16)
31.12.2022ÄänekoskiHuiman Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M122. (9)
26.12.2022PedersöreFalkens parklopp-Falkenin puistohiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M121. (10)
18.12.2022Pargas / ParainenPargas IF:s nationella (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M121. (12)
11.12.2022LempääläKiilto Ensilumenhiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M125. (11)
13.3.2022ParainenVI Johans Lopp (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M132. (7)
6.3.2022NärpesFSSM Stafett 2022Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M12-V5. (12)
5.3.2022NärpesFSSM 2022 Individuellt (F)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
H1215. (35)
19.2.2022TampereJ Sport Hiihdot, SM 2023-esikisat (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M125. (9)
12.2.2022LietoIlmaristen hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M122. (6)
6.2.2022PöytyäMKV- ja Junioriviestit Satakunta ja V-SKansallinen
Lapset ja nuoret
JV63. (4)
5.2.2022Pargas, ParainenNÅIDM (V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M123. (9)
5.2.2022Pargas, ParainenNÅIDM (V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M/N12-V2. (8)
30.1.2022Vihti, Nummela58. Vihdin hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M127. (11)
23.1.2022TampereTampereen Talvikisat, KristaCup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1215. (19)
22.1.2022RiihikoskiHaukkavuoren Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M123. (8)
16.1.2022HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1210. (22)
15.1.2022RaseborgÖsterbyloppetKansallinen
Lapset ja nuoret
M124. (9)
30.12.2021Keuruu70. Keuruun Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M124. (6)
26.12.2021PedersöreIK Falken parklopp / puistohiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
M126. (8)
19.12.2021Pargas, ParainenPargas IF:n kansallinen (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M124. (11)
14.2.2021ValkeakoskiValkeakoski-hiihdot/NSM 2022 esikisat VKansallinen
M1011. (19)
7.2.2021LietoILMARISTEN PK HIIHDOT (V)Piirikunnallinen
M101. (6)
31.1.2021IkaalinenSata-Häme Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M104. (11)
24.1.2021Söderkulla, SipooSöderkullan parisprintti (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M10-V3. (8)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M104. (18)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
M1012. (20)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
M1011. (27)
19.1.2020LempääläTimanttiset Ryske Hiihdot (V)Kansallinen
M108. (17)
29.12.2019KauppiFIS Tampereen Pyrinnön hiihdotKansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M105. (14)
28.12.2019HaapavesiHaapaveden Hiihdot (V)Kansallinen
M103. (7)
22.12.2019HimankaHimangan Urheilijain Hiihdot (V)Kansallinen
M104. (11)
15.12.2019ParainenPargas IF:s Nationella (V)Kansallinen
M102. (7)
24.3.2019HelsinkiHaltiavuoren hiihdot (V)Kansallinen
M081. (7)
17.3.2019NousiainenIlmaristen nuorisohiihdot (V)Piirikunnallinen
M081. (8)
16.3.2019PargasJohans Lopp (P)Piirikunnallinen
M102. (7)
16.2.2019PargasFSS Mästerskap (V)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
M1016. (24)
7.2.2019ParainenPargas IF:s klubbmästerskap (V)Piirikunnallinen
M081. (10)
2.2.2019PorvooNÅID mästerskap (P)Kansallinen
M081. (9)
27.1.2019LietoIlmaristen piirikunnalliset VSH (V)Piirikunnallinen
M081. (4)
19.1.2019PöytyäHaukkavuoren hiihdot (V)Kansallinen
M081. (10)
13.1.2019TammelaTimanttiset Ryske-hiihdotKansallinen
M084. (4)
30.12.2018RaaheRaahen XXXV Rautahiihdot (V)Kansallinen
M084. (5)
25.2.2018LietoIlmaristen nuorisohiihdot VSH (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
M082. (4)
27.1.2018SäkyläHaukkavuoren hiihdot (P)Kansallinen
M082. (3)
21.1.2018ParainenPargas IF:s nationella (V)Kansallinen
M082. (6)