PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
4.2.2024IiIin Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N121. (11)
3.2.2024Kempele42. Kansalliset ja 32. Zeppelin-hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N121. (12)
21.1.2024HaapavesiHaapaveden Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N121. (7)
13.1.2024KempeleKansalliset Rantalakeus-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N121. (14)
16.12.2023HaukipudasINLOOK Kansalliset Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N121. (7)
9.12.2023SaukkovaaraFIS Härkösten Hiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
N12DNS (3)
6.12.2023KemiKemin Tykkikisat/MustiCup (V)Kansallinen
N121. (16)
3.12.2023RovaniemiOunasvaaran Ensilumenkisat (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N121. (14)
2.4.2023RovaniemiPirjon Sprintti (V)Kansallinen
N12_FA0. (11)
19.3.2023HaukipudasVirpiniemen talvikisat (V)Kansallinen
N124. (13)
18.3.2023LiminkaLimingan hiihdot (V)Kansallinen
N12DNS (11)
18.2.2023Muonio, KangosjärviKangosjärven Hiihdot / Musti-CupKansallinen
N126. (8)
12.2.2023KuusamoRukan Talvikisat/P-P:n pm-hiihdot (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
N112. (6)
11.2.2023KuusamoPohjois-Pohjanmaan MaakuntaviestiMassahiihdot
MINISOMP3. (10)
5.2.2023HaapajärviXXV Mikan Hiihdot (V)Kansallinen
N124. (9)
14.1.2023LiminkaKansalliset Rantalakeushiihdot (V)Kansallinen
N123. (13)
18.12.2022RistijarviFIS Härkösten Hiihdot (V)Kansainvälinen
N127. (11)
17.12.2022RistijarviFIS Härkösten Hiihdot (P)Kansainvälinen
N124. (8)
6.12.2022KemiKemin Tykkisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N125. (15)
27.3.2022RovaniemiPirjon SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
M/N10_FA7. (20)
6.3.2022SieppijärviSieppijärven Hiihdot/Musti Cup (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N102. (8)
5.3.2022MuonioKangosjärven Hiihdot / Musti-Cup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N102. (9)
26.2.2022LiminkaLimingan hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N10DNS (11)
26.2.2022RovaniemiLapin Aluemestaruus/SM-esikisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
Aluemestaruus
N102. (11)
13.2.2022HaapavesiPohjois-Pohjanmaan pm-hiihdot (V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N102. (11)
12.2.2022HaapavesiPohjois-Pohjanmaan Maakuntaviesti 2022Kansallinen
MINI1. (19)
5.2.2022Kempele40.Kansalliset, 32.Zeppelin-hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N10DNS (13)
23.1.2022OuluOHS120 vuotta - Juhlahiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N102. (10)
19.12.2021Ounasvaara, RovaniemiSantasport ensilumen hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N101. (10)
12.12.2021SodankyläRevontulihiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N101. (3)
2.3.2021KempeleRL-cup Kempeleen osakilpailu (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N104. (10)
28.2.2021Kempele39.Kansalliset ja 29.Zeppelin-hiihdot (V)Kansallinen
N106. (11)
27.2.2021LiminkaLimingan Kans.hiihd. (V)Kansallinen
N105. (10)
16.3.2019LiminkaLimingan Hiihdot (V)Kansallinen
N086. (7)
15.3.2019KempeleRL-cup Kempeleen osakilpailu 15.3.2019 (Piirikunnallinen
N081. (6)
24.2.2019LiminkaRantalakeus-cup 3. osakilpailu PPH (P)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
T083. (6)
14.3.2018KempeleRantalakeus-cup 3 PPH (V)Piirikunnallinen
N06DNS (3)
24.2.2018LiminkaRantalakeus-cup 2 PPH (P)Piirikunnallinen
T06DNS (3)
15.3.2017KempeleRantalakeus-cup PPH (P)Piirikunnallinen
N067. (8)