PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
1.4.2024RovaniemiPirjon sprintti / Musti-CupKansallinen
Lapset ja nuoret
N10_FA5. (11)
9.3.2024KittiläSiitosen Hiihdot VIII Musti Cup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N105. (7)
3.3.2024SieppijärviSisun Hiihdot / Musti Cup (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N105. (9)
2.3.2024MuonioKangosjärven Hiihdot / Musti-Cup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N106. (10)
24.2.2024SodankyläLapin piirinmestaruus/Musti-cup(V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N104. (9)
27.1.2024KeminmaaMeri-Lappi Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N106. (12)
13.1.2024PosioPosion Kaamoshiihdot/Musticup (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N103. (7)
16.12.2023Kommatti, SodankyläRevontulihiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N104. (5)
6.12.2023KemiKemin Tykkikisat/MustiCup (V)Kansallinen
N105. (10)
3.12.2023RovaniemiOunasvaaran Ensilumenkisat (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N103. (6)
30.4.2023InariLV Inarin Kultapullokisat (V)Kansallinen
N1016. (19)
29.4.2023InariJuutuan Rajaseutuhiihto (V)Kansallinen
N085. (10)
23.4.2023PosioKansalliset Pentik-hiihdot (V)Kansallinen
N083. (8)
2.4.2023RovaniemiPirjon Sprintti (V)Kansallinen
N08_FA3. (10)
18.2.2023Muonio, KangosjärviKangosjärven Hiihdot / Musti-CupKansallinen
N081. (5)
12.2.2023KittiläSiitosen Hiihdot, MustiCup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N082. (7)
28.1.2023KeminmaaMeri-Lappi Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N082. (8)
14.1.2023SodankyläRevontulihiihdot (P)Kansallinen
N081. (4)
17.12.2022PosioPosion kaamoshiihdot Musti CUPKansallinen
Lapset ja nuoret
N081. (4)
6.12.2022KemiKemin Tykkisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N083. (6)
4.12.2022RovaniemiSantasport Ensilumen hiihdot (V)Kansallinen
N081. (2)
24.4.2022InariLV Inarin kultapullokisatKansallinen
Lapset ja nuoret
N1015. (17)
23.4.2022InariRajaseutuhiihtoKansallinen
Lapset ja nuoret
N086. (10)
10.4.2022PosioKansalliset Pentik-hiihdot (V)Kansallinen
N085. (8)
9.4.2022PosioKansallinen Alamäkihiihto (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N085. (8)
27.3.2022RovaniemiPirjon SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
M/N08_FA0. (10)
26.3.2022RovaniemiKansalliset XXXVI Muurola-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N083. (4)
6.3.2022SieppijärviSieppijärven Hiihdot/Musti Cup (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N085. (6)
5.3.2022MuonioKangosjärven Hiihdot / Musti-Cup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N083. (6)
26.2.2022RovaniemiLapin Aluemestaruus/SM-esikisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
Aluemestaruus
N083. (3)
13.2.2022Simo75. Simon hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N082. (3)
2.1.2022KemiKemin Tykkikisat/MustiCup 1. osakisa (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N083. (4)
19.12.2021Ounasvaara, RovaniemiSantasport ensilumen hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N082. (2)