PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
9.3.2022HonkajokiHonkasprintti, RRT osakilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N101. (4)
5.3.2022IkaalinenIkaalisten nuorisohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N102. (8)
26.2.2022HämeenlinnaHämeenlinnan sprintti/ KristaCupKansallinen
Lapset ja nuoret
N10_FA1. (7)
20.2.2022ValkeakoskiKiinteistömaailma/NSM 2023 Esikisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N103. (6)
13.2.2022KankaanpääRise Race Tour (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N101. (5)
12.2.2022TampereTaHS-hiihdot/KristaCup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N102. (8)
6.2.2022KangasalaKangasalan Kisan Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N10DNS (12)
30.1.2022TampereXCX Tampere by VL TornipalvelutKansallinen
Lapset ja nuoret
N10_FA1. (11)
29.1.2022ParkanoSatakunnan ja Varsinais-Suomen pm (V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N102. (4)
23.1.2022TampereTampereen Talvikisat, KristaCup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N102. (11)
15.1.2022PunkalaidunRise Race Tour (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N101. (3)
1.1.2022KuopioPuijon kansalliset nuorten SM-esikisat PKansallinen
Lapset ja nuoret
N103. (14)
21.12.2021HämeenlinnaEnsilumen iltakilpailut (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N101. (12)
12.12.2021LempääläKiilto Formula SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
N10YH1. (8)
12.12.2021LempääläKiilto Formula SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
N10FL1. (8)
6.3.2021IkaalinenIkaalisten nuorisohiihdot (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N104. (12)
7.2.2021KangasalaKisan Kansalliset- Krista Cup (V)Kansallinen
N105. (21)
6.2.2021KankaanpääRice Race Tour (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N091. (3)
31.1.2021IkaalinenSata-Häme Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N107. (17)
24.1.2021Kauppi, TampereXCX Tampere by VL Tornipalvelut (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N107. (16)
16.1.2021KankaanpääRice Race Tour (P)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N091. (2)
22.2.2020TampereTaHS-hiihdot (P)Piirikunnallinen
N081. (7)
8.2.2020Tampere, KauppiJaguar SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
N08YH2. (6)
8.2.2020Tampere, KauppiJaguar SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
N08_FA1. (6)
2.2.2020TampereXCX-Tampere, aamupäivän startit, ikäluokat 8,10,12 vuottaKansallinen
Lapset ja nuoret
N08YH2. (7)
2.2.2020TampereXCX-Tampere, aamupäivän startit, ikäluokat 8,10,12 vuottaKansallinen
Lapset ja nuoret
N08_FA2. (4)
19.1.2020LempääläTimanttiset Ryske Hiihdot (V)Kansallinen
N081. (5)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N082. (8)
11.1.2020TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
N081. (11)
6.1.2020KankaanpääRise Race Tour 1/6 (P)Piirinmestaruus
Lapset ja nuoret
N081. (3)
29.12.2019KauppiFIS Tampereen Pyrinnön hiihdotKansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N081. (4)
8.12.2019LempääläKiilto Tykkilumihiihdot (V)Kansallinen
N081. (2)
16.2.2019HarjavaltaSatakunnan PM-hiihdot (V)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N073. (3)
9.2.2019NoormarkkuNopsan hiihdot (P)Kansallinen
N071. (2)
3.2.2019AlastaroVaaravuoren Hiihdot (P)Kansallinen
N83. (8)
15.1.2019LempääläLempäälän Oma Säästöpankki hiihdot 2 (V)Piirikunnallinen
N83. (5)
13.1.2019TammelaTimanttiset Ryske-hiihdotKansallinen
N083. (7)
12.1.2019KankaanpääSatakunnan Junior/Seura/Lähitapiola-cup (P)Piirikunnallinen
N071. (2)
28.1.2018SäkyläVaaravuoren hiihdot (V)Kansallinen
N83. (3)