PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
24.2.2024SodankyläLapin piirinmestaruus/Musti-cup(V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M122. (11)
4.2.2024IiIin Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M121. (9)
3.2.2024Kempele42. Kansalliset ja 32. Zeppelin-hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M122. (7)
27.1.2024KeminmaaMeri-Lappi Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M122. (16)
13.1.2024PosioPosion Kaamoshiihdot/Musticup (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M122. (9)
16.12.2023Kommatti, SodankyläRevontulihiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M121. (6)
6.12.2023KemiKemin Tykkikisat/MustiCup (V)Kansallinen
M122. (15)
3.12.2023RovaniemiOunasvaaran Ensilumenkisat (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M121. (17)
2.4.2023RovaniemiPirjon Sprintti (V)Kansallinen
M12_FA3. (11)
18.2.2023Muonio, KangosjärviKangosjärven Hiihdot / Musti-CupKansallinen
M121. (6)
12.2.2023KittiläSiitosen Hiihdot, MustiCup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M125. (9)
5.2.2023Simo76. Simon Hiihdot+Lääninmestaruus (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
M121. (9)
28.1.2023KeminmaaMeri-Lappi Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M123. (9)
14.1.2023SodankyläRevontulihiihdot (P)Kansallinen
M121. (4)
17.12.2022PosioPosion kaamoshiihdot Musti CUPKansallinen
Lapset ja nuoret
M121. (8)
6.12.2022KemiKemin Tykkisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M124. (13)
4.12.2022RovaniemiSantasport Ensilumen hiihdot (V)Kansallinen
M123. (11)
16.4.2022TaivalvaaraFIS Taivalkosken 4KAAD-HiihdotKansainvälinen
M101. (9)
15.4.2022TaivalkoskiFIS Taivalkosken 4KAAD-Hiihdot (V)Kansallinen
M101. (10)
27.3.2022RovaniemiPirjon SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
M/N10_FA3. (20)
26.3.2022RovaniemiKansalliset XXXVI Muurola-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M101. (9)
12.3.2022KittiläSiitosen Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M101. (7)
6.3.2022SieppijärviSieppijärven Hiihdot/Musti Cup (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M101. (10)
5.3.2022MuonioKangosjärven Hiihdot / Musti-Cup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M101. (12)
27.2.2022RovaniemiLapin Aluemestaruus/SM-esikisatAluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M10-V2. (5)
26.2.2022RovaniemiLapin Aluemestaruus/SM-esikisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
Aluemestaruus
M102. (11)
6.2.2022Rokua41. Rokuan kansalliset hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M101. (7)
5.2.2022Kempele40.Kansalliset, 32.Zeppelin-hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M101. (10)
30.1.2022KeminmaaMeri-Lappi Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M101. (7)
29.1.2022KeminmaaMeri-Lappi Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M101. (10)
2.1.2022KemiKemin Tykkikisat/MustiCup 1. osakisa (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M101. (14)
19.12.2021Ounasvaara, RovaniemiSantasport ensilumen hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M101. (10)
12.12.2021SodankyläRevontulihiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M101. (4)
11.12.2021PosioPosion Kaamoshiihdot/MustiCupin 2. osak. (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M101. (9)
18.4.2021PosioKansalliset Pentik-hiihdot (V)Kansallinen
M105. (13)
17.4.2021PosioKansallinen 16. Alamäkihiihto (V)Kansallinen
M105. (9)
7.3.2021RovaniemiLapin mestaruuskilpailut ja HS-alue (V)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
M10-V1. (3)
6.3.2021RovaniemiLapin mestaruus ja HS-aluemestaruus (P)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
M091. (5)
28.2.2021Kempele39.Kansalliset ja 29.Zeppelin-hiihdot (V)Kansallinen
M10DNS (19)
27.2.2021LiminkaLimingan Kans.hiihd. (V)Kansallinen
M10DNS (12)
5.12.2020OunasvaaraSantasport Ensilumen Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M102. (9)
29.12.2019PosioPosion Kaamoshiihdot (P)Kansallinen
M81. (7)
30.3.2019MuurolaXXXV Muurola Hiihdot (V)Kansallinen
M082. (6)