PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
20.3.2022TaivalkoskiHopeasompa, viestit (P)Hopeasompa
M16-V14. (23)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
M1534. (63)
6.3.2022NärpesFSSM Stafett 2022Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
MYL-V (9)
5.3.2022NärpesFSSM 2022 Individuellt (F)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
H1511. (15)
4.3.2022NärpesFSSM 2022 Sprint (P)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
H16_FA9. (17)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1514. (42)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
M1527. (44)
5.2.2022Pargas, ParainenNÅIDM (V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M165. (6)
5.2.2022Pargas, ParainenNÅIDM (V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M16-V2. (2)
29.1.2022Söderkulla, SipooSöderkullaspelen (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M168. (9)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
M1614. (22)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
M1610. (19)
16.1.2022AnjalaAnjalan Liiton Kansalliset hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M167. (9)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1613. (19)
2.1.2022ImatraFIS Imatran Kylpylä Hiihdot (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
M168. (10)
26.12.2021LahtiHannu Viitalan Muistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M16DNS (14)
18.12.2021ValkeakoskiAntero Kekkosen muistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1611. (18)
22.8.2021HollolaKansallinen 28. Hollolan rullahiihtoRullahiihto
Kansallinen
M1611. (19)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
M14-V8. (18)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
M14-39. (18)
10.4.2021VuokattiHopeasomman loppukilpailu (P)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1426. (44)
9.4.2021VuokattiHopeasompa Loppukilpailu, Sprintit (V)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1439. (77)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1412. (17)
14.2.2021ValkeakoskiValkeakoski-hiihdot/NSM 2022 esikisat VKansallinen
M148. (22)
6.2.2021MäntsäläKansallinen Mäntsälä-hiihto (P)Kansallinen
M148. (14)
31.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M148. (20)
30.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1411. (21)
24.1.2021Söderkulla, SipooSöderkullan parisprintti (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M14A-V3. (8)
10.1.2021LahtiKansalliset hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1410. (19)
22.2.2020TampereTaHS-hiihdot (P)Piirikunnallinen
M144. (5)
2.2.2020Tampere084 XCX Tampere, ikäluokat 14 ja 16Kansallinen
Lapset ja nuoret
M14YH18. (25)
2.2.2020Tampere084 XCX Tampere, ikäluokat 14 ja 16Kansallinen
Lapset ja nuoret
M14_FE2. (4)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
M1421. (33)
19.1.2020LahtiI-alueen aluemestaruuskilpailu, viestiAluemestaruus
Piirinmestaruus
Kansallinen
M14-V (10)
11.1.2020TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
M1417. (28)
29.12.2019KauppiFIS Tampereen Pyrinnön hiihdotKansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1414. (20)
16.2.2019PargasFSS Mästerskap (V)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
M1213. (30)
2.2.2019PorvooNÅID mästerskap (P)Kansallinen
M123. (13)
27.1.2019EspooMarjon hiihdot (V)Kansallinen
M1211. (27)
19.1.2019HollolaIntersport Valo -hiihdot HS2019-esikisa (V)Kansallinen
M1214. (23)
12.1.2019TammisaariÖsterbyloppet (P)Kansallinen
M126. (10)
6.1.2019TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
M1218. (29)
30.12.2018TampereYlöjärven Urheilijoiden hiihdot (P)Kansallinen
M125. (7)
16.12.2018ImatraFIS Imatran HiihdotKansainvälinen
Kansallinen
M124. (6)
17.3.2018KotkaKotkan hiihdot (P)Kansallinen
M128. (9)
3.2.2018KauppiFIS Tampereen Pyrinnön HiihdotKansainvälinen
Kansallinen
M126. (9)
27.1.2018ValkealaValkealan Kajon Tahtohiihdot (V)Kansallinen
M12DNS (14)
20.1.2018HollolaIntersport Valo -hiihdot (V)Kansallinen
M1214. (22)
13.1.2018HämeenlinnaTimanttiset Ryske hiihdot (P)Kansallinen
M1218. (28)
26.12.2017ValkealaValkealan Vauhti/Maire hiihdot (P)Kansallinen
M127. (7)
25.3.2017LahtiHalton-hiihdot (V)Kansallinen
M106. (12)
26.2.2017SipooSöderkullan pikakisa (V)Kansainvälinen
M106. (12)
18.2.2017KotkaKotkan hiihdot (V)Kansallinen
M105. (10)
14.1.2017HollolaIntersport Valo-hiihdot (V)Kansallinen
M10DNS (11)
8.1.2017EspooMarjon Hiihdot, perinteisen tulosKansallinen
M106. (12)
8.1.2017EspooMarjon Hiihdot, kokonaistuloksetKansallinen
M106. (12)
7.1.2017EspooMarjon Hiihdot 1. päivä 7.1.2017Kansallinen
M105. (13)
12.3.2016NurmijärviRajamäki-hiihto (P)Kansallinen
M106. (9)
21.2.2016VantaaAluemestaruusviestit, I alueAluemestaruus
Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
M10-2UP (9)
30.1.2016MäntsäläMäntsälä-Hiihto (P)Kansallinen
M107. (7)
23.1.2016SipooSöderkullan kisat (V)Ranking
Kansallinen
M1012. (15)
10.1.2016EspooMarjon Hiihdot yhteistuloksetKansallinen
M1015. (17)
10.1.2016EspooMarjon Hiihdot 2. päivä (P)Kansallinen
M1015. (17)
9.1.2016EspooMarjon Hiihdot 1. päivä (V)Ranking
Kansallinen
M1017. (17)
20.12.2015ValkeakoskiEnsilumenhiihdot HH (P)Piirikunnallinen
M108. (9)
7.3.2015KotkaKotkan hiihdot (V)Ranking
Kansallinen
M084. (10)
1.3.2015LahtiFazer Minisalpausselkä-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M089. (16)
28.2.2015HaminaSulo Nurmelan muistohiihdot (P)Ranking
Kansallinen
M082. (7)
7.2.2015LahtiLahden Halton-hiihdot (P)Ranking
Kansallinen
M083. (9)
11.1.2015EspooMarjon Hiihdot 2. päivä (P) takaa-ajoKansallinen
M082. (3)
10.1.2015EspooMarjon Hiihdot 1. päivä (V)Kansallinen
M082. (3)