PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
24.2.2024SodankyläLapin piirinmestaruus/Musti-cup(V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N126. (15)
27.1.2024KeminmaaMeri-Lappi Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N125. (12)
13.1.2024PosioPosion Kaamoshiihdot/Musticup (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12DNS (11)
16.12.2023Kommatti, SodankyläRevontulihiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N124. (9)
6.12.2023KemiKemin Tykkikisat/MustiCup (V)Kansallinen
N127. (16)
3.12.2023RovaniemiOunasvaaran Ensilumenkisat (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12DNS (14)
30.4.2023InariLV Inarin Kultapullokisat (V)Kansallinen
N101. (19)
29.4.2023InariJuutuan Rajaseutuhiihto (V)Kansallinen
N101. (11)
23.4.2023PosioKansalliset Pentik-hiihdot (V)Kansallinen
N102. (9)
2.4.2023RovaniemiPirjon Sprintti (V)Kansallinen
N10_FA1. (8)
18.2.2023Muonio, KangosjärviKangosjärven Hiihdot / Musti-CupKansallinen
N102. (7)
12.2.2023KittiläSiitosen Hiihdot, MustiCup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N101. (8)
28.1.2023KeminmaaMeri-Lappi Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N101. (7)
14.1.2023SodankyläRevontulihiihdot (P)Kansallinen
N101. (6)
17.12.2022PosioPosion kaamoshiihdot Musti CUPKansallinen
Lapset ja nuoret
N101. (6)
6.12.2022KemiKemin Tykkisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N101. (7)
4.12.2022RovaniemiSantasport Ensilumen hiihdot (V)Kansallinen
N102. (6)
24.4.2022InariLV Inarin kultapullokisatKansallinen
Lapset ja nuoret
N106. (17)
23.4.2022InariRajaseutuhiihtoKansallinen
Lapset ja nuoret
N108. (13)
22.4.2022InariSprinttiviestitKansallinen
N102. (7)
10.4.2022PosioKansalliset Pentik-hiihdot (V)Kansallinen
N107. (12)
9.4.2022PosioKansallinen Alamäkihiihto (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N105. (8)
27.3.2022RovaniemiPirjon SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
M/N10_FA13. (20)
26.3.2022RovaniemiKansalliset XXXVI Muurola-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N103. (12)
12.3.2022KittiläSiitosen Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N106. (10)
6.3.2022SieppijärviSieppijärven Hiihdot/Musti Cup (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N107. (8)
5.3.2022MuonioKangosjärven Hiihdot / Musti-Cup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N105. (9)
26.2.2022RovaniemiLapin Aluemestaruus/SM-esikisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
Aluemestaruus
N108. (11)
13.2.2022Simo75. Simon hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N102. (6)
2.1.2022KemiKemin Tykkikisat/MustiCup 1. osakisa (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N105. (8)
19.12.2021Ounasvaara, RovaniemiSantasport ensilumen hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N104. (10)
18.4.2021PosioKansalliset Pentik-hiihdot (V)Kansallinen
N082. (12)
7.3.2021RovaniemiLapin mestaruuskilpailut ja HS-alue (V)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N10-V5. (5)
6.3.2021RovaniemiLapin mestaruus ja HS-aluemestaruus (P)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N082. (3)
5.12.2020OunasvaaraSantasport Ensilumen Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N082. (2)