PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
20.3.2022TaivalkoskiHopeasompa, viestit (P)Hopeasompa
N14-V12. (23)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N1361. (92)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
N14_FA78. (103)
6.3.2022EspooEHS Cross (XCX)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12_FA4. (16)
5.3.2022LahtiMiniSalpausselkä -Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N124. (11)
26.2.2022Hartola1-alueen aluemestaruusviestit (P/V)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12-V1. (7)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1223. (57)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
N1212. (58)
12.2.2022MäntsäläMäntsälä-Hiihto, 1. alueen mestaruus(P)Piirinmestaruus
Kansallinen
N125. (22)
6.2.2022VantaaVantaan FIS-hiihdotKansainvälinen
Lapset ja nuoret
N122. (14)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12_S11. (5)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12_F13. (5)
29.1.2022Söderkulla, SipooSöderkullaspelen (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N122. (14)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N123. (20)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N126. (19)
16.1.2022HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N125. (21)
15.1.2022RaseborgÖsterbyloppetKansallinen
Lapset ja nuoret
N121. (9)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12DNS (20)
6.1.2022HämeenlinnaHämeen Viestipäivä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12-V1. (9)
19.12.2021Pargas, ParainenPargas IF:n kansallinen (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N123. (9)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N116. (14)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
N1219. (26)
24.1.2021Söderkulla, SipooSöderkullan parisprintti (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12A-V7. (7)
10.1.2021LahtiKansalliset hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1216. (21)
7.3.2020HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (V)Kansallinen
N106. (18)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N107. (21)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
N109. (20)
19.1.2020LahtiI-alueen aluemestaruuskilpailu, viestiAluemestaruus
Piirinmestaruus
Kansallinen
N10-V3. (8)
18.1.2020LahtiI-alueen Aluemestaruushiihdot (P)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
N109. (18)
2.3.2019VantaaKeimolan HiihdotKansallinen
N1010. (11)