PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
27.3.2022VöyriFinalClimbKansallinen
Lapset ja nuoret
N143. (17)
20.3.2022TaivalkoskiHopeasompa, viestit (P)Hopeasompa
N14-V9. (23)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N138. (92)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
N14_FA25. (103)
9.3.2022VöyriNallestafettenKansallinen
N14-V3. (11)
6.3.2022NärpesFSSM Stafett 2022Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14-V1. (9)
5.3.2022NärpesFSSM 2022 Individuellt (F)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
D133. (18)
4.3.2022NärpesFSSM 2022 Sprint (P)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
D14_FA6. (17)
26.2.2022HämeenlinnaHämeenlinnan sprintti/ KristaCupKansallinen
Lapset ja nuoret
N14_FA5. (8)
20.2.2022KorsholmBotniahallsloppet (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N141. (7)
13.2.2022VöyriBotnia Vasan (P)Massahiihdot
NYLL14. (77)
6.2.2022NykarlebyÖIDM StafettPiirinmestaruus
Lapset ja nuoret
N14-V3. (5)
5.2.2022NykarlebyÖIDM 2022 (P)Piirinmestaruus
Lapset ja nuoret
D132. (12)
30.1.2022Vöyri71. Vöråspelen-Vöyrinkisat (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N142. (13)
23.1.2022MalaxMalax IF Nationella (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N146. (11)
22.1.2022TeerijärviTour de ÅsarnaKansallinen
Lapset ja nuoret
N14DNS (10)
6.1.2022NärpiöVargbergets parklopp 2022 (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14DNS (20)
26.12.2021PedersöreIK Falken parklopp / puistohiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N145. (14)
19.12.2021SeinäjokiKaamoshiihdot ( V )Kansallinen
Lapset ja nuoret
N143. (20)
5.4.2021Vörå / VöyriFinalClimbPiirikunnallinen
N121. (13)
21.2.2021Jakobstad / PietarsaariMini - Fäboda (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N121. (13)
14.2.2021Närpes/NärpiöDT Vargberget / Susivuoren PK (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N122. (7)
6.2.2021KorsholmBotniahallsloppet 2021 (V)Piirikunnallinen
N12DNS (14)
30.1.2021Vörå, VöyriÖID-mästerskap (P)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N121. (14)
16.1.2021SeinäjokiKaamoshiihdot (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N123. (21)
28.12.2019SeinäjokiSeinäjoen XXXVIII Talvikisat (P)Kansallinen
N124. (13)
31.3.2019VöyriFinal Climb (V)Piirikunnallinen
N10DNS (28)
16.3.2019KronobyKronans Nationella (V)Kansallinen
N104. (15)
16.2.2019PargasFSS Mästerskap (V)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N106. (16)
12.1.2019Vörå70. Vöråspelen - Vöyrinkisat (P)Kansallinen
N102. (24)
30.12.2018TampereYlöjärven Urheilijoiden hiihdot (P)Kansallinen
N103. (4)
9.12.2018LehtimäkiValkealammen tykkilumihiihdotKansallinen
N103. (14)
24.3.2018LahtiLahden XLIII Talvikisat (V)Kansallinen
N108. (18)
16.12.2017SeinäjokiKaamoshiihdot EPH (V)Piirikunnallinen
N096. (11)
16.3.2017VöråNallestafett (K)Piirikunnallinen
MX8-V8. (18)
24.1.2016VöråVöråspelen - Vöyrinkisat (P)Ranking
Kansallinen
N08DNS (14)