PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
20.3.2022TaivalkoskiHopeasompa, viestit (P)Hopeasompa
N14-V22. (23)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N1374. (92)
12.3.2022OuluTervahiihtoMassahiihdot
NYLV226. (6)
26.2.2022LiminkaLimingan hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N125. (12)
19.2.2022MuhosLaiVen pikaviesti (V)Kansallinen
N12-V1. (2)
19.2.2022MuhosLaiVen pikaviesti (V)Kansallinen
N14-V1. (1)
13.2.2022HaapavesiPohjois-Pohjanmaan pm-hiihdot (V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N126. (12)
12.2.2022HaapavesiPohjois-Pohjanmaan Maakuntaviesti 2022Kansallinen
MINI11. (19)
29.1.2022RaaheKansalliset Raahen Rautahiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N122. (11)
23.1.2022HaapajärviXXIV Mika Myllylän kansalliset (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12DNS (15)
23.1.2022OuluOHS120 vuotta - Juhlahiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N127. (13)
19.12.2021Saukkovaara, RistijärviFIS-Härkösten hiihdot (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N122. (4)
18.12.2021Saukkovaara, RistijärviFIS-Härkösten hiihdot (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N122. (4)
27.11.2021YlivieskaHuhmar-Hiihdot 27.11.2021 (V)Kansallinen
N123. (10)
14.11.2021VuokattiFIS Kainuun talvikisatKansainvälinen
Lapset ja nuoret
N123. (7)
13.11.2021VuokattiFIS Kainuun Talvikisat (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N127. (8)
18.4.2021PosioKansalliset Pentik-hiihdot (V)Kansallinen
N1214. (16)
17.4.2021PosioKansallinen 16. Alamäkihiihto (V)Kansallinen
N1213. (15)
2.4.2021Taivalvaara4KAAD FIS-Hiihdot Taivalkoski (V)Kansallinen
N1212. (17)
7.3.2021IiIin Hiihdot 2021 (P)Kansallinen
N124. (7)
28.2.2021Kempele39.Kansalliset ja 29.Zeppelin-hiihdot (V)Kansallinen
N1212. (21)
27.2.2021LiminkaLimingan Kans.hiihd. (V)Kansallinen
N125. (13)
9.2.2020KempelePohjois-Pohjanmaa PM-hiihdot 9.2.2019Piirinmestaruus
N104. (17)
28.12.2019HaapavesiHaapaveden Hiihdot (V)Kansallinen
N102. (7)
21.12.2019SaukkovaaraFIS-Härkösten hiihdotKansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N102. (6)
19.4.2019TaivalkoskiFIS Taivalkosken Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
N1014. (27)
23.3.2019Utajärvi40. Rokuan hiihdot (V)Kansallinen
N107. (12)
2.3.2019HaapavesiHaapaveden kansalliset (V)Kansallinen
N106. (12)
24.2.2019OuluOHS kansalliset SKIGO hiihdot (V)Kansallinen
N106. (8)
9.2.2019Kempele37. kansalliset ja 27. Zeppelin-hiihdot (V)Kansallinen
N10DNS (16)
3.2.2019OulunsaloRantalakeus-cup 1. osakilpailu PPH (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
T101. (9)
19.1.2019OulainenHonkamajan hiihdot (P)Kansallinen
N107. (11)
8.1.2019OuluOHS Skigo Piirikunnalliset 3.osaPiirikunnallinen
N105. (10)
8.1.2019OuluOHS Skigo Piirikunnalliset 3.osaPiirikunnallinen
N10_FA5. (6)
30.12.2018RaaheRaahen XXXV Rautahiihdot (V)Kansallinen
N109. (13)
22.12.2018OuluOHS:n SKIGO piirikunnalliset 22.12.2018Piirikunnallinen
N105. (7)
11.2.2018Kestilä124. Kestilän laskiaishiihdot (V)Kansallinen
N104. (6)
4.2.2018OulunsaloRantalalakeus-cup 1 PPH (V)Piirikunnallinen
T082. (6)
28.1.2018OuluOHS Kansalliset (V)Kansallinen
N084. (10)
27.1.2018OuluOHS Kansalliset, yhteislähtö (P)Kansallinen
N084. (10)
31.12.2017RaaheXXXIV Raahen Rautahiihdot (V)Kansallinen
N082. (4)