PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
9.3.2022VöyriNallestafettenKansallinen
MX12-V2. (13)
6.3.2022NärpesFSSM Stafett 2022Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M12-V1. (12)
5.3.2022NärpesFSSM 2022 Individuellt (F)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
H1213. (35)
26.2.2022HämeenlinnaHämeenlinnan sprintti/ KristaCupKansallinen
Lapset ja nuoret
M12_FA9. (16)
20.2.2022KorsholmBotniahallsloppet (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M121. (11)
13.2.2022VöyriBotnia Vasan (P)Massahiihdot
MYLL24. (71)
6.2.2022NykarlebyÖIDM StafettPiirinmestaruus
Lapset ja nuoret
M12-V1. (9)
5.2.2022NykarlebyÖIDM 2022 (P)Piirinmestaruus
Lapset ja nuoret
H113. (12)
30.1.2022Vöyri71. Vöråspelen-Vöyrinkisat (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M128. (13)
23.1.2022MalaxMalax IF Nationella (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M127. (17)
6.1.2022NärpiöVargbergets parklopp 2022 (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M12DNS (22)
26.12.2021PedersöreIK Falken parklopp / puistohiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
M128. (8)
19.12.2021SeinäjokiKaamoshiihdot ( V )Kansallinen
Lapset ja nuoret
M113. (11)
5.4.2021Vörå / VöyriFinalClimbPiirikunnallinen
M105. (11)
21.2.2021Jakobstad / PietarsaariMini - Fäboda (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
M101. (6)
14.2.2021Närpes/NärpiöDT Vargberget / Susivuoren PK (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
M107. (11)
6.2.2021KorsholmBotniahallsloppet 2021 (V)Piirikunnallinen
M104. (13)
30.1.2021Vörå, VöyriÖID-mästerskap (P)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
M103. (16)
16.1.2021SeinäjokiKaamoshiihdot (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
M106. (17)
28.12.2019SeinäjokiSeinäjoen XXXVIII Talvikisat (P)Kansallinen
M1011. (16)
31.3.2019VöyriFinal Climb (V)Piirikunnallinen
M08DNS (18)
16.3.2019KronobyKronans Nationella (V)Kansallinen
M83. (7)
12.1.2019Vörå70. Vöråspelen - Vöyrinkisat (P)Kansallinen
M84. (12)
9.12.2018LehtimäkiValkealammen tykkilumihiihdotKansallinen
M082. (6)
24.3.2018LahtiLahden XLIII Talvikisat (V)Kansallinen
M086. (6)
16.12.2017SeinäjokiKaamoshiihdot EPH (V)Piirikunnallinen
M084. (4)