PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
10.4.2021VuokattiHopeasomman loppukilpailu (P)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1622. (46)
9.4.2021VuokattiHopeasompa Loppukilpailu, Sprintit (V)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1640. (80)
7.3.2021Joutsa68. Joutsan ja 37. Junnu Hiihdot (P)Kansallinen
N164. (7)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N168. (11)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
N165. (11)
14.2.2021ValkeakoskiValkeakoski-hiihdot/NSM 2022 esikisat VKansallinen
N1615. (27)
7.2.2021KeravaIX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
N166. (12)
6.2.2021MäntsäläKansallinen Mäntsälä-hiihto (P)Kansallinen
N166. (14)
23.1.2021HollolaLahden piirin piirinmestaruushiihdot (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N167. (8)
10.1.2021LahtiKansalliset hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N167. (29)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1617. (45)
16.2.2020LahtiVoitto Minisalppuri (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1510. (14)
8.2.2020Hartola62. Hartolan hiihdot 8.2.2020 (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1610. (14)
29.1.2020LahtiLHS:n 4. sarjahiihdot, yhteislähtö (P)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N166. (7)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1620. (26)
18.1.2020LahtiI-alueen Aluemestaruushiihdot (P)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
N1511. (14)
15.1.2020LahtiLHS 2. sarjahiihdotPiirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N162. (5)
28.12.2019LahtiFIS Halton-hiihdotKansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16DNS (14)
9.3.2019HollolaHS-loppukilpailu, henkilökohtaiset (V)SM-kisat
Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N1467. (94)
9.3.2019HollolaHS-sprintit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N1485. (125)
9.2.2019OrimattilaAM pitkät matkat 1. alue (P)Aluemestaruus
Kansallinen
N146. (8)
19.1.2019HollolaIntersport Valo -hiihdot HS2019-esikisa (V)Kansallinen
N1423. (36)
13.1.2019KouvolaAnjalan hiihdot (V)Kansallinen
N146. (13)
26.12.2018ValkealaValkealan Vauhti/Aito hiihdot (V)Kansallinen
N1410. (18)
3.3.2018KuhmoHopeasomman henkilökohtaiset matkat (P)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N1357. (87)
2.3.2018KuhmoHopeasomman sprintti (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N14102. (138)
20.1.2018HollolaIntersport Valo -hiihdot (V)Kansallinen
N14DNS (29)
14.1.2018KouvolaAnjalan hiihdot (P)Kansallinen
N1416. (19)
13.1.2018HämeenlinnaTimanttiset Ryske hiihdot (P)Kansallinen
N1437. (40)
25.3.2017LahtiHalton-hiihdot (V)Kansallinen
N1210. (19)
12.2.2017NastolaNastolan hiihdot (P)Kansallinen
N124. (7)
28.1.2017HartolaEtelä-Suomen aluemestaruus (V)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N127. (30)
25.1.2017LahtiLHS piirikunnalliset (V)Piirikunnallinen
N123. (17)
22.1.2017LahtiFazer Minisalpausselkä (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1213. (18)
18.1.2017LahtiLHS piirikunnalliset (P)Piirikunnallinen
N124. (16)
14.1.2017HollolaIntersport Valo-hiihdot (V)Kansallinen
N12DNS (18)
17.3.2016LahtiLHS XCX-hiihdot LaPH (V)Piirikunnallinen
N12_F6. (10)
17.3.2016LahtiLHS XCX-hiihdot LaPH (V)Piirikunnallinen
N12_K4. (10)
21.2.2016VantaaAluemestaruusviestit, I alueAluemestaruus
Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N14-27. (9)
20.2.2016VantaaAluemestaruus, I alue (P)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
Ranking
Piirikunnallinen
N1218. (24)
14.2.2016LahtiFazer Minisalpausselkä-hiihdot (P)Kansallinen
N117. (8)
10.2.2016LahtiLHS piirikunnalliset LaPH (V)Piirikunnallinen
N124. (17)
3.2.2016LahtiLHS piirikunnallinen LaPH (P)Piirikunnallinen
N126. (16)
24.1.2016HollolaTeam Sportia-Lahti -hiihdot (V)Kansallinen
N127. (11)