PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N1441. (55)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
N14_FA0. (103)
6.3.2022EspooEHS Cross (XCX)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_FA0. (13)
5.3.2022Paloheinä, HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14DNS (6)
3.3.2022EspooEtelä-Suomen maakuntaviestiKansallinen
ASARJA-V7. (10)
26.2.2022Hartola1-alueen aluemestaruusviestit (P/V)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14-V3. (6)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_S23. (4)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_F15. (6)
29.1.2022Söderkulla, SipooSöderkullaspelen (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N149. (13)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N14DNS (21)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N1412. (20)
16.1.2022HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14DNS (19)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1421. (26)
6.1.2022HämeenlinnaHämeen Viestipäivä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14-V7. (7)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N134. (7)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
N1415. (22)
7.2.2021KeravaIX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
N145. (11)
6.2.2021MäntsäläKansallinen Mäntsälä-hiihto (P)Kansallinen
N1410. (13)
31.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14DNS (15)
30.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14DNS (16)
24.1.2021Söderkulla, SipooSöderkullan parisprintti (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14-V7. (9)
10.1.2021LahtiKansalliset hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1428. (33)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1430. (43)
7.3.2020HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (V)Kansallinen
N126. (19)
16.2.2020LahtiVoitto Minisalppuri (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N129. (20)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1217. (31)
7.12.2019RovaniemiSantasport Ensilumen Hiihdot (V)Kansallinen
N126. (13)
24.3.2019HelsinkiHaltiavuoren hiihdot (V)Kansallinen
N128. (10)
2.3.2019VantaaKeimolan HiihdotKansallinen
N1210. (11)
23.2.2019NurmijärviRajamäki-hiihto (P)Kansallinen
N127. (8)
9.2.2019OrimattilaAM pitkät matkat 1. alue (P)Aluemestaruus
Kansallinen
N124. (4)
27.1.2019EspooMarjon hiihdot (V)Kansallinen
N1214. (23)
8.12.2018RovaniemiOunasvaaran Ensilumen hiihdot (V)Kansallinen
N127. (9)
14.3.2018VantaaSotungin Puistohiihdot ESH (V)Piirikunnallinen
N103. (7)