PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N1315. (92)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
N14_FA27. (103)
6.3.2022EspooEHS Cross (XCX)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12_FA2. (16)
5.3.2022LahtiMiniSalpausselkä -Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N121. (11)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N123. (57)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
N1226. (58)
12.2.2022MäntsäläMäntsälä-Hiihto, 1. alueen mestaruus(P)Piirinmestaruus
Kansallinen
N126. (22)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N121. (20)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N122. (19)
16.1.2022HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N121. (21)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N121. (20)
26.12.2021LahtiHannu Viitalan Muistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12DNS (18)
18.12.2021ValkeakoskiAntero Kekkosen muistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N126. (10)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
N122. (26)
14.2.2021ValkeakoskiValkeakoski-hiihdot/NSM 2022 esikisat VKansallinen
N125. (24)
10.1.2021LahtiKansalliset hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N128. (21)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N125. (28)
1.11.2020ImatraFIS Imatran Kylpylähiihdot (V)Kansainvälinen
N127. (11)
31.10.2020ImatraFIS Imatran Kylpylähiihdot (P)Kansainvälinen
N127. (10)
19.9.2020HyryläVantaan Rullahiihdot (P)Rullahiihto
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N121. (2)
23.8.2020HollolaKansallinen 27. Hollolan rullahiihto (V)Rullahiihto
Kansallinen
N1613. (16)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N102. (21)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
N102. (20)
18.1.2020LahtiI-alueen Aluemestaruushiihdot (P)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
N103. (18)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N102. (25)
29.12.2019KauppiFIS Tampereen Pyrinnön hiihdotKansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N101. (11)
7.12.2019RovaniemiSantasport Ensilumen Hiihdot (V)Kansallinen
N102. (9)
31.8.2019KouvolaValkealan Marwe Hiihdot (V)Kansallinen
N123. (3)
27.1.2019EspooMarjon hiihdot (V)Kansallinen
N105. (18)
6.1.2019TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N1015. (18)
29.12.2018KauppiFIS Tampereen HiihdotKansainvälinen
Kansallinen
N1011. (13)
8.12.2018RovaniemiOunasvaaran Ensilumen hiihdot (V)Kansallinen
N104. (4)
28.1.2018EspooMarjon Hiihdot, yhteislähdötKansallinen
N086. (7)