PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
12.3.2022LahtiLahden XLV TalvikisatKansallinen
Lapset ja nuoret
N1610. (11)
6.3.2022EspooEHS Cross (XCX)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16_FA4. (6)
3.3.2022EspooEtelä-Suomen maakuntaviestiKansallinen
ASARJA-V3. (10)
26.2.2022Hartola1-alueen aluemestaruusviestit (P/V)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N18-V2. (3)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16DNS (40)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
N16DNS (41)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N1614. (22)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N1612. (19)
16.1.2022HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1612. (13)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1619. (31)
6.1.2022HämeenlinnaHämeen Viestipäivä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16-V8. (9)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
N1610. (11)
7.2.2021KeravaIX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
N1610. (12)
31.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16DNS (14)
30.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1614. (16)
24.1.2021Söderkulla, SipooSöderkullan parisprintti (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16-V5. (6)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1417. (29)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1415. (36)
19.1.2020LahtiI-alueen aluemestaruuskilpailu, viestiAluemestaruus
Piirinmestaruus
Kansallinen
N14-V4. (10)
18.1.2020LahtiI-alueen Aluemestaruushiihdot (P)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
N1414. (14)
7.12.2019RovaniemiSantasport Ensilumen Hiihdot (V)Kansallinen
N146. (11)
10.3.2019HollolaHS-viestit (P)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N14-V31. (37)
9.3.2019HollolaHS-loppukilpailu, henkilökohtaiset (V)SM-kisat
Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N1340. (77)
9.3.2019HollolaHS-sprintit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N1489. (125)
10.2.2019VantaaFIS 38. Vantaan hiihdot (V)Kansallinen
N149. (14)
2.2.2019HelsinkiNuorten Paloheinä-hiihdot (V)Piirikunnallinen
N147. (9)
27.1.2019EspooMarjon hiihdot (V)Kansallinen
N14DNS (28)
20.1.2019Vihti55. Vihdin hiihdot (P)Kansallinen
N1413. (16)
8.12.2018RovaniemiOunasvaaran Ensilumen hiihdot (V)Kansallinen
N1412. (14)
28.1.2018EspooMarjon Hiihdot, yhteislähdötKansallinen
N129. (12)
27.1.2018EspooMarjon Hiihdot/AM sprinttiKansallinen
N125. (13)
28.1.2017HartolaEtelä-Suomen aluemestaruus (V)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
N1227. (30)