PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
20.3.2022TaivalkoskiHopeasompa, viestit (P)Hopeasompa
N14-V18. (23)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N1359. (92)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
N14_FA62. (103)
6.3.2022EspooEHS Cross (XCX)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12_FA6. (16)
5.3.2022Paloheinä, HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N123. (6)
3.3.2022EspooEtelä-Suomen maakuntaviestiKansallinen
ASARJA-V3. (10)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1241. (57)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
N1242. (58)
12.2.2022MäntsäläMäntsälä-Hiihto, 1. alueen mestaruus(P)Piirinmestaruus
Kansallinen
N1212. (22)
6.2.2022VantaaVantaan FIS-hiihdotKansainvälinen
Lapset ja nuoret
N126. (14)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12_S12. (5)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12_F14. (5)
30.1.2022Vihti, Nummela58. Vihdin hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N124. (8)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N127. (20)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N127. (19)
16.1.2022HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N126. (21)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N126. (20)
6.1.2022HämeenlinnaHämeen Viestipäivä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12-V5. (9)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N118. (14)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
N1216. (26)
24.1.2021Söderkulla, SipooSöderkullan parisprintti (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12A-V7. (7)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1223. (28)
7.3.2020HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (V)Kansallinen
N105. (18)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N106. (21)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1011. (20)
19.1.2020LahtiI-alueen aluemestaruuskilpailu, viestiAluemestaruus
Piirinmestaruus
Kansallinen
N10-V3. (8)
18.1.2020LahtiI-alueen Aluemestaruushiihdot (P)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
N1012. (18)
28.12.2019SeinäjokiSeinäjoen XXXVIII Talvikisat (P)Kansallinen
N106. (8)
24.3.2019HelsinkiHaltiavuoren hiihdot (V)Kansallinen
N1013. (14)
28.1.2018EspooMarjon Hiihdot, yhteislähdötKansallinen
N084. (7)