PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M112. (18)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
M1211. (35)
14.2.2021ValkeakoskiValkeakoski-hiihdot/NSM 2022 esikisat VKansallinen
M1211. (29)
24.1.2021Kauppi, TampereXCX Tampere by VL Tornipalvelut (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M126. (27)
23.1.2021HollolaLahden piirin piirinmestaruushiihdot (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
M125. (9)
10.1.2021LahtiKansalliset hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M128. (18)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1217. (34)
1.11.2020ImatraFIS Imatran Kylpylähiihdot (V)Kansainvälinen
M124. (6)
31.10.2020ImatraFIS Imatran Kylpylähiihdot (P)Kansainvälinen
M123. (4)
19.9.2020HyryläVantaan Rullahiihdot (P)Rullahiihto
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M121. (3)
6.9.2020ValkealaVeteraanien rullaSM (P)SM-kisat
Rullahiihto
Kansallinen
M121. (1)
5.9.2020ValkealaVeteraanien rullaSM (V)SM-kisat
Rullahiihto
Kansallinen
M121. (2)
7.3.2020HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (V)Kansallinen
M101. (18)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
M102. (20)
22.2.2020TampereTaHS-hiihdot (P)Piirikunnallinen
M102. (8)
16.2.2020LahtiVoitto Minisalppuri (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M104. (13)
2.2.2020TampereXCX-Tampere, aamupäivän startit, ikäluokat 8,10,12 vuottaKansallinen
Lapset ja nuoret
M10YH2. (21)
2.2.2020TampereXCX-Tampere, aamupäivän startit, ikäluokat 8,10,12 vuottaKansallinen
Lapset ja nuoret
M10_FA2. (4)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
M108. (27)
18.1.2020LahtiI-alueen Aluemestaruushiihdot (P)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
M103. (19)
28.12.2019LahtiFIS Halton-hiihdotKansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M103. (8)
30.3.2019HelsinkiRomuhiihdot (V)Piirikunnallinen
M104. (9)
24.3.2019HelsinkiHaltiavuoren hiihdot (V)Kansallinen
M105. (17)
2.3.2019VantaaKeimolan HiihdotKansallinen
M106. (12)
10.2.2019VantaaFIS 38. Vantaan hiihdot (V)Kansallinen
M107. (13)
9.2.2019OrimattilaAM pitkät matkat 1. alue (P)Aluemestaruus
Kansallinen
M105. (9)
2.2.2019HelsinkiNuorten Paloheinä-hiihdot (V)Piirikunnallinen
M104. (14)
27.1.2019EspooMarjon hiihdot (V)Kansallinen
M106. (22)
7.4.2018HelsinkiRomuhiihdot ESH (V)Piirikunnallinen
M082. (7)
18.3.2018Paloheinä, HelsinkiHaltiavuoren hiihdot (V)Kansallinen
M083. (4)
11.2.2018VantaaFIS 37. Vantaan hiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
M85. (7)
26.3.2017HelsinkiRomuhiihdot ESH (V)Piirikunnallinen
M086. (7)
25.2.2017HelsinkiHaltiavuoren hiihdot (P)Kansallinen
M085. (6)
15.1.2017HelsinkiNuorten Paloheinä-hiihdot (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
M085. (11)
2.4.2016HelsinkiRomuhiihdot HSH (V)Piirikunnallinen
M06DNS (3)
16.3.2016VantaaSotungin puistohiihdot ESH (V)Piirikunnallinen
M089. (10)
16.1.2016HelsinkiNuorten Paloheinä-hiihdot HSH (P)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
M064. (6)