PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
28.4.2024InariLVIII Inarin KultapullokisatKansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M187. (7)
27.4.2024InariJuutuan RajaseutuhiihtoKansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M186. (7)
24.2.2024SodankyläLapin piirinmestaruus/Musti-cup(V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M184. (6)
18.2.2024LieksaNSM-Lieksa, yhteislähdöt (P)SM-kisat
Lapset ja nuoret
M1747. (61)
16.2.2024LieksaNSM-viestit, Lieksa, P+V+VSM-kisat
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M18-V16. (16)
27.1.2024KeminmaaMeri-Lappi Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M183. (5)
13.1.2024PosioPosion Kaamoshiihdot/Musticup (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M184. (4)
16.12.2023Kommatti, SodankyläRevontulihiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M185. (5)
3.12.2023RovaniemiOunasvaaran Ensilumenkisat (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M185. (5)
21.7.2023YlläsVia Tribunali Up Hill RaceRullahiihto
M18-T11. (15)
28.6.2023VuokattiJuniori Aaatelirace, 2023Rullahiihto
M1831. (39)
30.4.2023InariLV Inarin Kultapullokisat (V)Kansallinen
M1610. (19)
29.4.2023InariJuutuan Rajaseutuhiihto (V)Kansallinen
M164. (20)
23.4.2023PosioKansalliset Pentik-hiihdot (V)Kansallinen
M161. (7)
2.4.2023RovaniemiPirjon Sprintti (V)Kansallinen
M/N16_FA1. (12)
5.3.2023LahtiHopeasompa, viestitHopeasompa
M16-V14. (37)
4.3.2023LahtiHopeasompa, normaalimatkat (P)Hopeasompa
M1621. (65)
3.3.2023LahtiHopeasompa, sprinttiHopeasompa
M16_FA31. (125)
24.2.2023PyhäjärviNSM Pyhäjärvi, viestitSM-kisat
M18-V17. (17)
12.2.2023KittiläSiitosen Hiihdot, MustiCup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M162. (8)
5.2.2023Simo76. Simon Hiihdot+Lääninmestaruus (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
M162. (4)
28.1.2023KeminmaaMeri-Lappi Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M162. (8)
14.1.2023SodankyläRevontulihiihdot (P)Kansallinen
M162. (6)
17.12.2022PosioPosion kaamoshiihdot Musti CUPKansallinen
Lapset ja nuoret
M162. (8)
6.12.2022KemiKemin Tykkisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M164. (10)
4.12.2022RovaniemiSantasport Ensilumen hiihdot (V)Kansallinen
M161. (11)
24.4.2022InariLV Inarin kultapullokisatKansallinen
Lapset ja nuoret
M168. (13)
23.4.2022InariRajaseutuhiihtoKansallinen
Lapset ja nuoret
M166. (13)
22.4.2022InariSprinttiviestitKansallinen
M182. (3)
10.4.2022PosioKansalliset Pentik-hiihdot (V)Kansallinen
M161. (4)
27.3.2022RovaniemiPirjon SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
M/N16_FA2. (18)
26.3.2022RovaniemiKansalliset XXXVI Muurola-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M164. (6)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
M1526. (63)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
M16_FA20. (90)
12.3.2022KittiläSiitosen Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M163. (6)
6.3.2022SieppijärviSieppijärven Hiihdot/Musti Cup (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M164. (6)
5.3.2022MuonioKangosjärven Hiihdot / Musti-Cup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M163. (5)
27.2.2022RovaniemiLapin Aluemestaruus/SM-esikisatAluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M18-V2. (3)
26.2.2022RovaniemiLapin Aluemestaruus/SM-esikisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
Aluemestaruus
M152. (4)
13.2.2022Simo75. Simon hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M162. (3)
30.1.2022KeminmaaMeri-Lappi Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M163. (6)
29.1.2022KeminmaaMeri-Lappi Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M164. (6)
2.1.2022KemiKemin Tykkikisat/MustiCup 1. osakisa (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M164. (7)
19.12.2021Ounasvaara, RovaniemiSantasport ensilumen hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M163. (7)
11.12.2021PosioPosion Kaamoshiihdot/MustiCupin 2. osak. (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M164. (5)
18.4.2021PosioKansalliset Pentik-hiihdot (V)Kansallinen
M141. (6)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
M14-V7. (18)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
M14-21. (18)
10.4.2021VuokattiHopeasomman loppukilpailu (P)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M1413. (44)
9.4.2021VuokattiHopeasompa Loppukilpailu, Sprintit (V)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M140. (77)
7.3.2021RovaniemiLapin mestaruuskilpailut ja HS-alue (V)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
M14-V1. (3)
6.3.2021RovaniemiLapin mestaruus ja HS-aluemestaruus (P)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
M142. (4)
5.12.2020OunasvaaraSantasport Ensilumen Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M145. (11)
7.12.2019RovaniemiSantasport Ensilumen Hiihdot (V)Kansallinen
M143. (3)
14.4.2019PosioPentik-hiihdot (V)Kansallinen
M12DNS (8)
30.3.2019MuurolaXXXV Muurola Hiihdot (V)Kansallinen
M123. (14)
8.12.2018RovaniemiOunasvaaran Ensilumen hiihdot (V)Kansallinen
M1211. (18)