PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
3.4.2022Helsinki, PaloheinäRomuhiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N141. (6)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N1316. (92)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
N14_FA41. (103)
6.3.2022EspooEHS Cross (XCX)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_FA5. (13)
5.3.2022Paloheinä, HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N142. (6)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1314. (38)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
N1313. (38)
12.2.2022MäntsäläMäntsälä-Hiihto, 1. alueen mestaruus(P)Piirinmestaruus
Kansallinen
N132. (9)
6.2.2022VantaaVantaan FIS-hiihdotKansainvälinen
Lapset ja nuoret
N142. (7)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_S13. (4)
5.2.2022VantaaVantaan Sprintit (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14_F13. (6)
30.1.2022Vihti, Nummela58. Vihdin hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N142. (6)
29.1.2022Söderkulla, SipooSöderkullaspelen (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N142. (13)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N1410. (21)
22.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, sprint (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N1410. (20)
16.1.2022HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N148. (19)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1413. (26)
2.1.2022ImatraFIS Imatran Kylpylä Hiihdot (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N145. (9)
1.1.2022ImatraFIS Imatran Kylpylä Hiihdot, sprintti VKansainvälinen
Lapset ja nuoret
N142. (10)
21.12.2021HämeenlinnaEnsilumen iltakilpailut (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14DNS (10)
18.12.2021ValkeakoskiAntero Kekkosen muistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N146. (8)
4.12.2021JyväskyläSki Jyväskylä Ensilumen hiihdot (P)Kansallinen
N145. (7)
25.9.2021HyryläSprinttirullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
N144. (4)
28.8.2021EspooOittaan rullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
N1416_K4. (5)
28.8.2021EspooOittaan rullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
N1416_V3. (4)
28.8.2021EspooOittaan rullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
N1416_YH3. (5)
28.8.2021EspooOittaan rullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
N1416_FA4. (4)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N125. (20)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
N126. (26)
14.2.2021ValkeakoskiValkeakoski-hiihdot/NSM 2022 esikisat VKansallinen
N124. (24)
7.2.2021KangasalaKisan Kansalliset- Krista Cup (V)Kansallinen
N125. (23)
23.1.2021HollolaLahden piirin piirinmestaruushiihdot (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N122. (7)
7.3.2020HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (V)Kansallinen
N124. (19)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1210. (20)
16.2.2020LahtiVoitto Minisalppuri (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N114. (17)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1211. (31)
18.1.2020LahtiI-alueen Aluemestaruushiihdot (P)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
N1212. (26)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N129. (29)
11.1.2020TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
N1214. (26)
8.12.2019VuokattiKainuun Talvikisat (V)Kansallinen
N122. (11)
30.3.2019HelsinkiRomuhiihdot (V)Piirikunnallinen
N101. (12)
24.3.2019HelsinkiHaltiavuoren hiihdot (V)Kansallinen
N101. (14)
13.3.2019VantaaSotungin Puistohiihto ESH (V)Piirikunnallinen
N101. (13)
2.3.2019VantaaKeimolan HiihdotKansallinen
N106. (11)
10.2.2019VantaaFIS 38. Vantaan hiihdot (V)Kansallinen
N102. (12)
9.2.2019OrimattilaAM pitkät matkat 1. alue (P)Aluemestaruus
Kansallinen
N103. (6)
3.2.2019MäntsäläMäntsälä-hiihto (P)Kansallinen
N104. (8)
2.2.2019HelsinkiNuorten Paloheinä-hiihdot (V)Piirikunnallinen
N101. (12)
27.1.2019EspooMarjon hiihdot (V)Kansallinen
N104. (18)
19.1.2019HollolaIntersport Valo -hiihdot HS2019-esikisa (V)Kansallinen
N106. (17)
7.4.2018HelsinkiRomuhiihdot ESH (V)Piirikunnallinen
N106. (13)
18.3.2018Paloheinä, HelsinkiHaltiavuoren hiihdot (V)Kansallinen
N105. (12)
14.3.2018VantaaSotungin Puistohiihdot ESH (V)Piirikunnallinen
N101. (7)
11.2.2018VantaaFIS 37. Vantaan hiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
N104. (9)
10.2.2018Keimola, VantaaKansalliset Keimolan Hiihdot (V)Kansallinen
N103. (7)
3.2.2018MäntsäläMäntsälä-hiihto (V)Kansallinen
N105. (9)
28.1.2018EspooMarjon Hiihdot, yhteislähdötKansallinen
N108. (11)
27.1.2018EspooMarjon Hiihdot/AM sprinttiKansallinen
N109. (13)
26.3.2017HelsinkiRomuhiihdot ESH (V)Piirikunnallinen
N081. (8)
18.3.2017NurmijärviRajamäki-hiihto (P)Kansallinen
N84. (5)
15.3.2017VantaaSotungin Puistohiihdot ESH (V)Piirikunnallinen
N082. (6)
5.3.2017EspooEHS crossKansallinen
N8_K4. (7)
12.2.2017VantaaFIS 36. Vantaan hiihdot (V)Kansallinen
N085. (10)
15.1.2017HelsinkiNuorten Paloheinä-hiihdot (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N083. (8)
8.1.2017EspooMarjon Hiihdot, perinteisen tulosKansallinen
N087. (7)
8.1.2017EspooMarjon Hiihdot, kokonaistuloksetKansallinen
N086. (7)
7.1.2017EspooMarjon Hiihdot 1. päivä 7.1.2017Kansallinen
N085. (7)
16.3.2016VantaaSotungin puistohiihdot ESH (V)Piirikunnallinen
N086. (7)
12.3.2016NurmijärviRajamäki-hiihto (P)Kansallinen
N85. (5)
9.3.2016EspooEHS Cross ESH (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N08_K2. (3)
9.3.2016EspooEHS Cross ESH (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N08_FA2. (3)
14.2.2016VantaaFIS Vantaan hiihdot (V)Ranking
Kansallinen
N082. (7)
16.1.2016HelsinkiNuorten Paloheinä-hiihdot HSH (P)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N082. (4)
1.3.2015HelsinkiNuorten Paloheinä-hiihdot HSH (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N061. (4)