PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N13DNS (92)
13.3.2022HaukipudasVirpiniemen Talvikisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N123. (9)
5.3.2022HaapajärviK-P Cup norm.matkat+NYL+MYL (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N122. (16)
26.2.2022LiminkaLimingan hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N123. (12)
19.2.2022MuhosLaiVen pikaviesti (V)Kansallinen
N12-V1. (2)
13.2.2022HaapavesiPohjois-Pohjanmaan pm-hiihdot (V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N124. (12)
12.2.2022HaapavesiPohjois-Pohjanmaan Maakuntaviesti 2022Kansallinen
MAAKUNTA10. (11)
30.1.2022KalajokiKans. 64. Jussi Kurikkalan Muistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N123. (11)
29.1.2022RaaheKansalliset Raahen Rautahiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N123. (11)
23.1.2022HaapajärviXXIV Mika Myllylän kansalliset (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N12DNS (15)
23.1.2022OuluOHS120 vuotta - Juhlahiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N125. (13)
2.1.2022KemiKemin Tykkikisat/MustiCup 1. osakisa (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N123. (12)
19.12.2021KalajokiHimangan Urheilijoiden hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N124. (10)
13.11.2021VuokattiFIS Kainuun Talvikisat (V)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N123. (8)
18.4.2021PosioKansalliset Pentik-hiihdot (V)Kansallinen
N129. (16)
17.4.2021PosioKansallinen 16. Alamäkihiihto (V)Kansallinen
N1210. (15)
2.4.2021Taivalvaara4KAAD FIS-Hiihdot Taivalkoski (V)Kansallinen
N1210. (17)
28.2.2021Kempele39.Kansalliset ja 29.Zeppelin-hiihdot (V)Kansallinen
N12DNS (21)
27.2.2021LiminkaLimingan Kans.hiihd. (V)Kansallinen
N12DNS (13)
24.1.2021Kalajoki63. Jussi Kurikkalan Muistohiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1210. (21)
9.2.2020KempelePohjois-Pohjanmaa PM-hiihdot 9.2.2019Piirinmestaruus
N108. (17)
28.12.2019HaapavesiHaapaveden Hiihdot (V)Kansallinen
N105. (7)
21.12.2019SaukkovaaraFIS-Härkösten hiihdotKansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N103. (6)
19.4.2019TaivalkoskiFIS Taivalkosken Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
N1020. (27)
23.3.2019Utajärvi40. Rokuan hiihdot (V)Kansallinen
N1010. (12)
16.3.2019LiminkaLimingan Hiihdot (V)Kansallinen
N106. (10)
2.3.2019HaapavesiHaapaveden kansalliset (V)Kansallinen
N1010. (12)
24.2.2019LiminkaRantalakeus-cup 3. osakilpailu PPH (P)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
T103. (8)
9.2.2019Kempele37. kansalliset ja 27. Zeppelin-hiihdot (V)Kansallinen
N1014. (16)
3.2.2019OulunsaloRantalakeus-cup 1. osakilpailu PPH (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
T103. (9)