PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
20.3.2022TaivalkoskiHopeasompa, viestit (P)Hopeasompa
N16-V25. (27)
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N1546. (70)
12.3.2022LahtiLahden XLV TalvikisatKansallinen
Lapset ja nuoret
N165. (11)
5.3.2022SotkamoVuokatti HiihtoMassahiihdot
Kansallinen
N18K303. (4)
26.2.2022Hartola1-alueen aluemestaruusviestit (P/V)Aluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16-V4. (6)
12.2.2022MäntsäläMäntsälä-Hiihto, 1. alueen mestaruus(P)Piirinmestaruus
Kansallinen
N153. (14)
6.2.2022VantaaVantaan FIS-hiihdotKansainvälinen
Lapset ja nuoret
N166. (12)
5.2.2022LahtiLahen hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N163. (10)
23.1.2022Leppävaara, EspooFIS Marjon Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansainvälinen
Lapset ja nuoret
N16DNF (22)
16.1.2022HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N163. (13)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1614. (31)
6.1.2022HämeenlinnaHämeen Viestipäivä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N16-V4. (9)
21.12.2021HämeenlinnaEnsilumen iltakilpailut (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N164. (8)
18.12.2021ValkeakoskiAntero Kekkosen muistohiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1614. (19)
4.9.2021ValkealaVeteraanien rullahiihdon SMSM-kisat
Rullahiihto
Kansallinen
N161. (3)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N14-V7. (15)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N14-29. (15)
10.4.2021VuokattiHopeasomman loppukilpailu (P)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1443. (57)
9.4.2021VuokattiHopeasompa Loppukilpailu, Sprintit (V)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N140. (79)
14.2.2021ValkeakoskiValkeakoski-hiihdot/NSM 2022 esikisat VKansallinen
N146. (18)
31.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N144. (15)
30.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N144. (16)
24.1.2021Söderkulla, SipooSöderkullan parisprintti (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14-V2. (9)
23.1.2021HollolaLahden piirin piirinmestaruushiihdot (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N144. (9)
10.1.2021LahtiKansalliset hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1416. (33)
5.9.2020ValkealaVeteraanien rullaSM (V)SM-kisat
Rullahiihto
Kansallinen
N142. (3)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1419. (29)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
N1426. (36)
19.1.2020LahtiI-alueen aluemestaruuskilpailu, viestiAluemestaruus
Piirinmestaruus
Kansallinen
N14-V1. (10)
18.1.2020LahtiI-alueen Aluemestaruushiihdot (P)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
N137. (15)
7.12.2019RovaniemiSantasport Ensilumen Hiihdot (V)Kansallinen
N144. (11)
10.11.2019ImatraFIS-Imatran kylpylähiihdotKansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1412. (13)
9.11.2019ImatraFIS-Imatran kylpylähiihdotKansainvälinen
N149. (11)
24.3.2019HelsinkiHaltiavuoren hiihdot (V)Kansallinen
N124. (10)
27.1.2019EspooMarjon hiihdot (V)Kansallinen
N12DNS (23)
20.1.2019Vihti55. Vihdin hiihdot (P)Kansallinen
N124. (12)
8.12.2018RovaniemiOunasvaaran Ensilumen hiihdot (V)Kansallinen
N124. (9)
10.3.2018Vihti54. Vihdin hiihdot (P)Kansallinen
N12DNS (9)