PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
19.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 (V)Hopeasompa
N1426. (55)
18.3.2022TaivalkoskiHopeasompa 2022 XCXHopeasompa
Lapset ja nuoret
N14_FA35. (103)
12.3.2022LahtiLahden XLV TalvikisatKansallinen
Lapset ja nuoret
N148. (22)
26.2.2022HämeenlinnaHämeenlinnan sprintti/ KristaCupKansallinen
Lapset ja nuoret
N14_FA4. (8)
20.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1417. (33)
19.2.2022RantasalmiKLL Hiihtomestaruuskilpailu (P)Lapset ja nuoret
N1420. (34)
13.2.2022LempääläLempäälän Hammaslääkäriasema Hiihdot(V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N141. (2)
6.2.2022KangasalaKangasalan Kisan Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14DNS (8)
5.2.2022TammelaTimanttiset Ryske 101 v hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14DNS (6)
30.1.2022TampereXCX Tampere by VL TornipalvelutKansallinen
Lapset ja nuoret
N14_FA3. (10)
25.1.2022HämeenlinnaHämeenlinnan XCX-sprintti (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N144. (10)
23.1.2022TampereTampereen Talvikisat, KristaCup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N144. (10)
22.1.2022TampereTampereen Talvikisat, KristaCup (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N145. (6)
16.1.2022HelsinkiNuorten Paloheinähiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N146. (19)
9.1.2022KeravaX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N149. (26)
6.1.2022HämeenlinnaHämeen Viestipäivä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14-V2. (7)
21.12.2021HämeenlinnaEnsilumen iltakilpailut (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N142. (10)
25.9.2021HyryläSprinttirullahiihdotRullahiihto
Kansallinen
N141. (4)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N14-V13. (15)
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N14-312. (15)
10.4.2021VuokattiHopeasomman loppukilpailu (P)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1318. (39)
9.4.2021VuokattiHopeasompa Loppukilpailu, Sprintit (V)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1464. (79)
7.3.2021TamperePyrinnön piirikunnalliset (V)Piirikunnallinen
N1411. (11)
6.3.2021IkaalinenIkaalisten nuorisohiihdot (P)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1413. (13)
25.2.2021HämeenlinnaHämeenlinnan piirikunnalliset (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N142. (3)
21.2.2021TampereHämeen Hiihto piirinmestaruus (P)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N131. (3)
14.2.2021ValkeakoskiValkeakoski-hiihdot/NSM 2022 esikisat VKansallinen
N1414. (18)
7.2.2021KangasalaKisan Kansalliset- Krista Cup (V)Kansallinen
N1411. (18)
31.1.2021IkaalinenSata-Häme Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1416. (19)
24.1.2021Kauppi, TampereXCX Tampere by VL Tornipalvelut (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1416. (17)
17.1.2021Kauppi, TampereTampereen Pyrinnön piirikunnalliset (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N148. (9)
22.2.2020TampereTaHS-hiihdot (P)Piirikunnallinen
N124. (5)
16.2.2020LahtiVoitto Minisalppuri (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1210. (20)
9.2.2020KangasalaKangasalan Kisan Hiihdot (P)Kansallinen
N125. (6)
8.2.2020Tampere, KauppiJaguar SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
N12YH7. (9)
8.2.2020Tampere, KauppiJaguar SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
N12_FB4. (5)
2.2.2020TampereXCX-Tampere, aamupäivän startit, ikäluokat 8,10,12 vuottaKansallinen
Lapset ja nuoret
N12YH8. (14)
2.2.2020TampereXCX-Tampere, aamupäivän startit, ikäluokat 8,10,12 vuottaKansallinen
Lapset ja nuoret
N12_FB4. (4)
19.1.2020LempääläTimanttiset Ryske Hiihdot (V)Kansallinen
N1216. (19)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N1224. (29)
8.12.2019LempääläKiilto Tykkilumihiihdot (V)Kansallinen
N128. (9)
2.3.2019HämeenlinnaHämeenlinnan sprintti / Krista Cup (P)Kansallinen
N1212. (13)