PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
24.2.2024SodankyläLapin piirinmestaruus/Musti-cup(V)Piirinmestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M131. (2)
27.1.2024KeminmaaMeri-Lappi Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M143. (7)
13.1.2024PosioPosion Kaamoshiihdot/Musticup (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M14DNS (6)
6.12.2023KemiKemin Tykkikisat/MustiCup (V)Kansallinen
M144. (7)
3.12.2023RovaniemiOunasvaaran Ensilumenkisat (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M145. (9)
2.4.2023RovaniemiPirjon Sprintti (V)Kansallinen
M12_FA2. (11)
12.2.2023KittiläSiitosen Hiihdot, MustiCup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M122. (9)
28.1.2023KeminmaaMeri-Lappi Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M121. (9)
17.12.2022PosioPosion kaamoshiihdot Musti CUPKansallinen
Lapset ja nuoret
M123. (8)
6.12.2022KemiKemin Tykkisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M122. (13)
4.12.2022RovaniemiSantasport Ensilumen hiihdot (V)Kansallinen
M125. (11)
24.4.2022InariLV Inarin kultapullokisatKansallinen
Lapset ja nuoret
M124. (15)
23.4.2022InariRajaseutuhiihtoKansallinen
Lapset ja nuoret
M126. (17)
22.4.2022InariSprinttiviestitKansallinen
M121. (8)
27.3.2022RovaniemiPirjon SprinttiKansallinen
Lapset ja nuoret
M/N12_FA7. (16)
26.3.2022RovaniemiKansalliset XXXVI Muurola-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M125. (8)
12.3.2022KittiläSiitosen Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M122. (7)
6.3.2022SieppijärviSieppijärven Hiihdot/Musti Cup (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M126. (9)
5.3.2022MuonioKangosjärven Hiihdot / Musti-Cup (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M123. (10)
27.2.2022RovaniemiLapin Aluemestaruus/SM-esikisatAluemestaruus
Kansallinen
Lapset ja nuoret
M12-V2. (3)
26.2.2022RovaniemiLapin Aluemestaruus/SM-esikisat (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
Aluemestaruus
M123. (7)
30.1.2022KeminmaaMeri-Lappi Hiihdot, yhteislähdöt (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M123. (6)
29.1.2022KeminmaaMeri-Lappi Hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M122. (7)
2.1.2022KemiKemin Tykkikisat/MustiCup 1. osakisa (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M125. (10)
19.12.2021Ounasvaara, RovaniemiSantasport ensilumen hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M122. (8)
12.12.2021SodankyläRevontulihiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M121. (2)
11.12.2021PosioPosion Kaamoshiihdot/MustiCupin 2. osak. (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M122. (4)
7.3.2021RovaniemiLapin mestaruuskilpailut ja HS-alue (V)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
M10-V2. (3)
6.3.2021RovaniemiLapin mestaruus ja HS-aluemestaruus (P)Piirinmestaruus
Piirikunnallinen
M101. (2)
28.2.2021Kempele39.Kansalliset ja 29.Zeppelin-hiihdot (V)Kansallinen
M102. (19)
27.2.2021LiminkaLimingan Kans.hiihd. (V)Kansallinen
M105. (12)
5.12.2020OunasvaaraSantasport Ensilumen Hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
M103. (9)
7.12.2019RovaniemiSantasport Ensilumen Hiihdot (V)Kansallinen
M1011. (11)
30.3.2019MuurolaXXXV Muurola Hiihdot (V)Kansallinen
M081. (6)