PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N16-11. (21)
10.4.2021VuokattiHopeasomman loppukilpailu (P)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N151. (39)
9.4.2021VuokattiHopeasompa Loppukilpailu, Sprintit (V)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N162. (80)
2.4.2021Taivalvaara4KAAD FIS-Hiihdot Taivalkoski (V)Kansallinen
N183. (18)
28.2.2021Kempele39.Kansalliset ja 29.Zeppelin-hiihdot (V)Kansallinen
N161. (14)
27.2.2021LiminkaLimingan Kans.hiihd. (V)Kansallinen
NYL2. (9)
24.1.2021Kalajoki63. Jussi Kurikkalan Muistohiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N162. (16)
23.1.2021Nedervetil / AlaveteliMini-Seljes (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N161. (10)
14.11.2020VuokattiFIS Kainuun talvikisat (P)Kansainvälinen
Kansallinen
N163. (9)
29.2.2020SonkajärviTeho Sport Hiihdot- IIVO-cupKansallinen
Lapset ja nuoret
N141. (10)
29.2.2020SonkajärviTeho Sport Hiihdot- IIVO-cupKansallinen
Lapset ja nuoret
N14_FA1. (6)
9.2.2020KempelePohjois-Pohjanmaa PM-hiihdot 9.2.2019Piirinmestaruus
N141. (5)
8.2.2020Kempele38.Kansalliset ja 28.Zeppelin-hiihdot (P)Kansallinen
N141. (9)
29.12.2019KauppiFIS Tampereen Pyrinnön hiihdotKansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N149. (26)
21.12.2019SaukkovaaraFIS-Härkösten hiihdotKansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N14DNS (10)
19.4.2019TaivalkoskiFIS Taivalkosken Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
N1420. (26)
23.3.2019Utajärvi40. Rokuan hiihdot (V)Kansallinen
N144. (6)
16.3.2019LiminkaLimingan Hiihdot (V)Kansallinen
N144. (5)
15.3.2019KempeleRL-cup Kempeleen osakilpailu 15.3.2019 (Piirikunnallinen
N143. (5)
9.3.2019HollolaHS-loppukilpailu, henkilökohtaiset (V)SM-kisat
Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N1334. (77)
2.3.2019HaapavesiHaapaveden kansalliset (V)Kansallinen
N148. (9)
24.2.2019OuluOHS kansalliset SKIGO hiihdot (V)Kansallinen
N149. (18)
9.2.2019Kempele37. kansalliset ja 27. Zeppelin-hiihdot (V)Kansallinen
N14DNS (14)
3.2.2019OulunsaloRantalakeus-cup 1. osakilpailu PPH (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
T142. (3)
30.12.2018TampereYlöjärven Urheilijoiden hiihdot (P)Kansallinen
N1411. (13)
29.12.2018KauppiFIS Tampereen HiihdotKansainvälinen
Kansallinen
N1417. (23)
22.12.2018OuluOHS:n SKIGO piirikunnalliset 22.12.2018Piirikunnallinen
N143. (7)
17.3.2018LiminkaLimingan hiihdot (V)Kansallinen
T121. (6)
24.2.2018LiminkaRantalakeus-cup 2 PPH (P)Piirikunnallinen
T123. (9)
10.2.2018Kempele36. Kansalliset ja 26. Zeppelin-hiihdotKansallinen
N125. (6)
4.2.2018OulunsaloRantalalakeus-cup 1 PPH (V)Piirikunnallinen
T123. (15)
28.1.2018OuluOHS Kansalliset (V)Kansallinen
N12DNS (15)
27.1.2018OuluOHS Kansalliset, yhteislähtö (P)Kansallinen
N12DNS (12)
31.12.2017RaaheXXXIV Raahen Rautahiihdot (V)Kansallinen
N122. (6)
18.3.2017LiminkaLimingan hiihdot (V)Kansallinen
N1211. (14)
15.3.2017KempeleRantalakeus-cup PPH (P)Piirikunnallinen
N124. (10)
25.2.2017LiminkaRantalakeus-cup PPH (V)Piirikunnallinen
T124. (9)
18.2.2017OulunsaloRantalakeus-cup PPH (V)Piirikunnallinen
T123. (6)
11.2.2017Kempele35. Kans. ja 25. Zeppelin-hiihdot (V)Kansallinen
N12DNS (19)
16.3.2016KempeleRantalakeus-cup PPH (V)Piirikunnallinen
N104. (14)