PvmPaikkakuntaKilpailuKilpailuluokatSarjaSija
11.4.2021VuokattiHopeasompa, viestit (V)Hopeasompa
Lapset ja nuoret
N14-18. (15)
10.4.2021VuokattiHopeasomman loppukilpailu (P)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1314. (39)
9.4.2021VuokattiHopeasompa Loppukilpailu, Sprintit (V)Hopeasompa
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1443. (79)
6.3.2021LahtiMini-Salpausselkä (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N132. (7)
20.2.2021Nummela, Vihti1-Alueen mestaruushiihdot(V)Aluemestaruus
Piirikunnallinen
N144. (22)
7.2.2021KeravaIX Keinukallion Tykkihiihdot (V)Kansallinen
N141. (11)
6.2.2021MäntsäläKansallinen Mäntsälä-hiihto (P)Kansallinen
N143. (13)
31.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (V)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N143. (15)
30.1.2021Espoo, LeppävaaraFIS Marjon Hiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
Lapset ja nuoret
N141. (16)
23.1.2021Nedervetil / AlaveteliMini-Seljes (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N141. (17)
10.1.2021LahtiKansalliset hiihdot (P)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1410. (33)
9.1.2021HollolaHollolan CustomSki-hiihdot (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N1412. (43)
7.3.2020HelsinkiHaltiavuoren Hiihdot (V)Kansallinen
N121. (19)
29.2.2020Espoo, OittaaMarjon HiihdotKansallinen
Lapset ja nuoret
N122. (20)
25.1.2020Espoo, OittaaMarjon Hiihdot, sprintti, HS-kaaviotKansallinen
Lapset ja nuoret
N126. (31)
18.1.2020LahtiI-alueen Aluemestaruushiihdot (P)Aluemestaruus
Piirinmestaruus
N127. (26)
12.1.2020TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N127. (29)
11.1.2020TampereTampereen Talvikisat (P)Kansallinen
N126. (26)
24.3.2019HelsinkiHaltiavuoren hiihdot (V)Kansallinen
N122. (10)
10.3.2019JämiXLIX Jämin kisat (V)Kansallinen
N123. (7)
9.3.2019JämiXLIX Jämin kisat (P)Kansallinen
N123. (4)
2.3.2019VantaaKeimolan HiihdotKansallinen
N123. (11)
10.2.2019VantaaFIS 38. Vantaan hiihdot (V)Kansallinen
N124. (12)
3.2.2019MäntsäläMäntsälä-hiihto (P)Kansallinen
N124. (11)
27.1.2019EspooMarjon hiihdot (V)Kansallinen
N123. (23)
19.1.2019HollolaIntersport Valo -hiihdot HS2019-esikisa (V)Kansallinen
N127. (22)
6.1.2019TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N1212. (21)
16.12.2018ParainenPargas IF:s nationella (V)Kansallinen
N123. (7)
7.4.2018HelsinkiRomuhiihdot ESH (V)Piirikunnallinen
N101. (13)
24.3.2018LahtiLahden XLIII Talvikisat (V)Kansallinen
N101. (18)
18.3.2018Paloheinä, HelsinkiHaltiavuoren hiihdot (V)Kansallinen
N101. (12)
11.3.2018JämiXLVIII Jämin kisat (V)Kansallinen
N102. (6)
10.3.2018JämiXLVIII Jämin kisat (P)Kansallinen
N102. (5)
11.2.2018VantaaFIS 37. Vantaan hiihdot (P)Kansainvälinen
Kansallinen
N102. (9)
10.2.2018Keimola, VantaaKansalliset Keimolan Hiihdot (V)Kansallinen
N101. (7)
28.1.2018EspooMarjon Hiihdot, yhteislähdötKansallinen
N103. (11)
27.1.2018EspooMarjon Hiihdot/AM sprinttiKansallinen
N106. (13)
20.1.2018HollolaIntersport Valo -hiihdot (V)Kansallinen
N103. (14)
13.1.2018HämeenlinnaTimanttiset Ryske hiihdot (P)Kansallinen
N109. (20)
7.1.2018TampereTampereen Talvikisat (V)Kansallinen
N104. (13)
31.12.2017TampereYlöjärven Urheilijoiden kansalliset (V)Kansallinen
N10DNS (10)
3.12.2017KuusamoFIS Rukan kisat (V)Kansainvälinen
Kansallinen
N123. (4)
14.4.2017TaivalkoskiFIS Taivalkosken hiihdot 1. päivä (V)Kansainvälinen
Kansallinen
N1011. (15)
25.3.2017LahtiHalton-hiihdot (V)Kansallinen
N108. (12)
12.3.2017JämiXLVII Jämin kisat (V)Kansallinen
N1014. (17)
11.3.2017JämiXLVII Jämin kisat (P)Kansallinen
N1010. (10)
5.3.2017EspooEHS crossKansallinen
N10_K3. (3)
26.2.2017SipooSöderkullan pikakisa (V)Kansainvälinen
N104. (6)
25.2.2017HelsinkiHaltiavuoren hiihdot (P)Kansallinen
N107. (7)
12.2.2017VantaaFIS 36. Vantaan hiihdot (V)Kansallinen
N107. (10)
4.2.2017MäntsäläMäntsälä-Hiihto (P)Kansallinen
N108. (11)
22.1.2017LahtiFazer Minisalpausselkä (V)Kansallinen
Lapset ja nuoret
N098. (9)
15.1.2017HelsinkiNuorten Paloheinä-hiihdot (V)Piirikunnallinen
Lapset ja nuoret
N103. (4)
8.1.2017EspooMarjon Hiihdot, perinteisen tulosKansallinen
N109. (9)
8.1.2017EspooMarjon Hiihdot, kokonaistuloksetKansallinen
N107. (9)
7.1.2017EspooMarjon Hiihdot 1. päivä 7.1.2017Kansallinen
N106. (9)